Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija. S natjecanjem započinje II.Muška juniorska liga, kao i tri lige dječaka U13.

I. Juniorska liga, 3. kolo

25.11.2022. 16:15Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
27.11.2022. 20:00Medveščak - Mladost (OŠ K.Š. Gjalski)
30.11.2022. 21:00Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)
30.11.2022. 21:00Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 1. kolo

27.11.2022. 13:00Zagreb - Maksimir (SD OŠ Borovje)
27.11.2022. 13:20Samobor - Fortuna (SD Samobor)
27.11.2022. 13:30Gorica - Podsused (GSD Velika Gorica)
02.12.2022. 21:00Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)

I. Kadetska liga, 11. kolo

26.11.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
27.11.2022. 10:00Dubrava - Mladost (OŠ Granešina)
29.11.2022. 21:00Cedevita Junior - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
11.12.2022. 13:30Bosco Zagreb - Medveščak (ZV, SC Univers)

II. kadetska liga, 10. kolo

26.11.2022. 12:30Mladost II - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)
26.11.2022. 16:15Podsused - Samobor (SD Ivan Arapović)
26.11.2022. 19:30Zagreb - Hermes Analitica (SD OŠ Borovje)
27.11.2022. 17:00Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 10. kolo

26.11.2022. 10:00Sisak - Ogulin (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
26.11.2022. 14:00Larus - Velgor (SD OŠ Ive Andrića)
26.11.2022. 16:00Zabok - Gorica (GSD Zabok)
27.11.2022. 12:00KK Šanac - Univers Bosco (ŠŠD Karlovac)

IV. kadetska liga, 10. kolo

26.11.2022. 13:30Fortuna - Dubrava II (SD Zaprešić)
27.11.2022. 10:00Roling - Rudeš Bulldogs (ŠŠD Karlovac)
27.11.2022. 12:30Cedevita Junior II - Maksimir (Dom košarke Cedevita)
28.11.2022. 20:20Ivanić - Larus II (ŠD Bregi, Ivanić Grad)

V.Kadetska liga (1-5), 1. kolo

26.11.2022. 17:00Medveščak II - MKK Novi Zagreb (OŠ K.Š. Gjalski)
27.11.2022. 15:00Cedevita Junior III - KK Zagreb II (Dom košarke Cedevita)

V.Kadetska liga (6-10), 1. kolo

26.11.2022. 16:00Dubrava III - Otočac (SD OŠ Mato Lovrak)
27.11.2022. 15:10Zrinjevac 1937 - Pešća (OŠ Pongračevo)

I. Pretkadetska liga, 11. kolo

26.11.2022. 12:00Larus - Cedevita Junior (SD OŠ Ive Andrića)
26.11.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Akademija Mrav (SD OŠ Rudeš)
26.11.2022. 20:30Cibona - Roling (KC Dražen Petrović)
27.11.2022. 10:30Bosco Zagreb - Zapad (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

26.11.2022. 12:00Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)
26.11.2022. 14:30Zapad - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
27.11.2022. 13:00Bosco Zagreb - Novi Zagreb (ZV, SC Univers)
27.11.2022. 13:00Larus - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)

II. liga Dječaci U13, 1. kolo

26.11.2022. 10:00Roling - Hermes Analitica (ŠŠD Karlovac)
26.11.2022. 14:00Dubrava - Podsused (SD OŠ Mato Lovrak)
27.11.2022. 14:30Cedevita Junior II - Mladost (Dom košarke Cedevita)
27.11.2022. 15:20Samobor - Sesvete (SD Samobor)

III.liga Dječaci U13, 1. kolo

26.11.2022. 16:00Akademija Mrav - Cedevita Junior III (Osnovna škola Zapruđe)
27.11.2022. 11:00Ogulin - Vučići (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
27.11.2022. 11:30KK Šanac - Gorica
27.11.2022. 17:00Zagreb - Pešća (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

26.11.2022. 11:00ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
28.11.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
29.11.2022. 20:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje (OŠ Braća Ribar)

II. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

26.11.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Lovrekice (OŠ Novo Čiče)
26.11.2022. 12:30ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 II
27.11.2022. 18:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Folka Borovje II (SD Zaprešić)