Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija. Vikend pred nama starta I.Muška juniorska liga.

I. Juniorska liga, 1. kolo

13.11.2022. 14:30Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
14.11.2022. 17:45Bosco Zagreb - Zapad (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
16.11.2022. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)
17.11.2022. 21:00Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)

I. Kadetska liga, 9. kolo

12.11.2022. 17:00Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
13.11.2022. 14:30Mladost - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
14.11.2022. 20:00Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)
15.11.2022. 21:00Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)

II. kadetska liga, 8. kolo

12.11.2022. 14:30Mladost II - Podsused (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 11:00Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)
13.11.2022. 11:30Zagreb - Samobor (SD OŠ Borovje)
13.11.2022. 20:00Zapad - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 8. kolo

12.11.2022. 12:00Sisak - Gorica (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
12.11.2022. 12:30Ogulin - Velgor (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
13.11.2022. 10:30Larus - Univers Bosco (SD OŠ Ive Andrića)
22.11.2022. 20:30KK Šanac - Zabok (ŠŠD Karlovac)

IV. kadetska liga, 8. kolo

11.11.2022. 20:00Ivanić - Dubrava II (ŠD Bregi, Ivanić Grad)
12.11.2022. 10:30Cedevita Junior II - Fortuna (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 10:00Roling - Maksimir (ŠŠD Karlovac)
13.11.2022. 12:15Larus II - Rudeš Bulldogs (SD OŠ Ive Andrića)

V. kadetska liga, 8. kolo

12.11.2022. 11:15Dinamo Zagreb II - Otočac (SD OŠ Rudeš)
12.11.2022. 12:00KABA Karlovac - Cedevita Junior III (ŠŠD Karlovac)
13.11.2022. 15:00Zrinjevac 1937 - Dubrava III (OŠ Pongračevo)
13.11.2022. 19:30Pešća - Medveščak II (Dom košarke Cedevita)
19.11.2022. 12:10KK Zagreb II - MKK Novi Zagreb (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga, 9. kolo

12.11.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Zapad (SD OŠ Rudeš)
12.11.2022. 14:30Bosco Zagreb - Roling (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
13.11.2022. 11:00Akademija Mrav - Cedevita Junior (Osnovna škola Zapruđe)
14.11.2022. 19:30Cibona - Larus (KC Dražen Petrović)

Dječaci U13 - Kvalifikacije, 3. kolo

12.11.2022. 14:00Dubrava - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
12.11.2022. 20:15Podsused - Sisak (SD Sutinska Vrela)
13.11.2022. 14:30Sesvete - Dinamo Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
13.11.2022. 14:30Pešća - Larus (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Skupina A, 4. kolo

13.11.2022. 08:30Dubrava II - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 09:00Larus - Podsused (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Skupina B, 4. kolo

13.11.2022. 08:30Zagreb - Vučići Wolfscubs (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 10:30KK Međimurje - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 10:30Vučići - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 12:30Medveščak - KK Međimurje (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 6. kolo

13.11.2022. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak II (SD Ivan Arapović)
17.11.2022. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
19.11.2022. 11:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

26.11.2022. 11:00ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
28.11.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
29.11.2022. 20:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje (OŠ Braća Ribar)

II. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

26.11.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Lovrekice (OŠ Novo Čiče)
26.11.2022. 12:30ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 II
27.11.2022. 18:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Folka Borovje II (SD Zaprešić)

Djevojčice U12, 4. kolo

13.11.2022. 09:30ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 09:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Jabuka Zaprešić (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Lovrekice (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 11:30ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (Dom košarke Cedevita)
13.11.2022. 12:30ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje II (Dom košarke Cedevita)