Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija.

I. Kadetska liga, 6. kolo

22.10.2022. 15:00Akademija Mrav - Dubrava (OŠ Središće)
22.10.2022. 20:00Medveščak - Mladost (SD OŠ Ivan Filipović)
23.10.2022. 12:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ZV, SC Univers)
23.10.2022. 14:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)

II. kadetska liga, 5. kolo

23.10.2022. 11:00Hermes Analitica - Podsused (SD OŠ M.Laginja)
23.10.2022. 13:20Zagreb - Zapad (SD OŠ Borovje)
23.10.2022. 17:30Sesvete - Dugo Selo (SŠ Jelkovec)
23.10.2022. 19:20Samobor - Mladost II (SD Samobor)

III. kadetska liga, 5. kolo

19.10.2022. 17:30Ogulin - Zabok (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
22.10.2022. 12:00Sisak - Larus (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
23.10.2022. 10:30Gorica - KK Šanac (GSD Velika Gorica)
23.10.2022. 12:30Velgor - Univers Bosco (GSD Velika Gorica)

IV. kadetska liga, 5. kolo

21.10.2022. 20:35Rudeš Bulldogs - Maksimir (SD OŠ Rudeš)
22.10.2022. 11:15Dubrava II - Cedevita Junior II (SD Dubrava)
23.10.2022. 10:00Larus II - Fortuna (SD OŠ Ive Andrića)
23.10.2022. 14:30Ivanić - Roling (SD Žeravinec)

V. kadetska liga, 5. kolo

22.10.2022. 11:15Dinamo Zagreb II - Zrinjevac 1937 (SD OŠ Rudeš)
22.10.2022. 11:30Cedevita Junior III - Pešća (Dom košarke Cedevita)
22.10.2022. 17:00MKK Novi Zagreb - Medveščak II (Osnovna škola Zapruđe)
23.10.2022. 11:00KABA Karlovac - KK Zagreb II (ŠŠD Karlovac)
23.10.2022. 15:00Otočac - Dubrava III (SD Otočac)

I. Pretkadetska liga, 6. kolo

22.10.2022. 12:00Roling - Zapad (ŠŠD Karlovac)
22.10.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Larus (SD OŠ Rudeš)
22.10.2022. 17:30Akademija Mrav - Bosco Zagreb (OŠ Središće)
23.10.2022. 12:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 3. kolo

23.10.2022. 16:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
23.10.2022. 18:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)
26.10.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Medveščak II (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

18.10.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
22.10.2022. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Orka (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
23.10.2022. 11:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

22.10.2022. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Zagreb II (ŠŠD Karlovac)
22.10.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Jabuka Zaprešić (OŠ Novo Čiče)
22.10.2022. 14:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD OŠ Borovje)