Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija. Svoja prvenstva započinju pretkadetkinje i juniorke.

I. Kadetska liga, 4. kolo

08.10.2022. 12:00Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
08.10.2022. 15:30Akademija Mrav - Cedevita Junior (OŠ Središće)
08.10.2022. 17:00Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
09.10.2022. 20:00Medveščak - Bosco Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)

II. kadetska liga, 3. kolo

08.10.2022. 11:30Dugo Selo - Mladost II (OŠ Ivan Benković)
09.10.2022. 11:00Hermes Analitica - Zagreb (SD OŠ M.Laginja)
09.10.2022. 12:30Sesvete - Zapad (SŠ Jelkovec)
09.10.2022. 15:20Samobor - Podsused (SD Samobor)

III. kadetska liga, 3. kolo

08.10.2022. 10:30Univers Bosco - KK Šanac (ZV, SC Univers)
08.10.2022. 10:30Velgor - Larus (OŠ Novo Čiče)
08.10.2022. 11:00Ogulin - Sisak (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
09.10.2022. 12:30Gorica - Zabok (GSD Velika Gorica)

IV. kadetska liga, 3. kolo

07.10.2022. 20:35Rudeš Bulldogs - Roling (SD OŠ Rudeš)
08.10.2022. 10:30Dubrava II - Fortuna (SD Dubrava)
08.10.2022. 11:00Maksimir - Cedevita Junior II (Ekonomski fakultet)
11.10.2022. 21:00Larus II - Ivanić (SD OŠ Ive Andrića)

V. kadetska liga, 3. kolo

08.10.2022. 12:00Cedevita Junior III - Medveščak II (Dom košarke Cedevita)
08.10.2022. 13:15Dinamo Zagreb II - Pešća (SD OŠ Rudeš)
08.10.2022. 16:10KK Zagreb II - Zrinjevac 1937 (SD OŠ Borovje)
09.10.2022. 15:00Otočac - MKK Novi Zagreb (SD Otočac)
09.10.2022. 17:00KABA Karlovac - Dubrava III (ŠŠD Karlovac)

I. Pretkadetska liga, 4. kolo

08.10.2022. 10:00Roling - Cibona (ŠŠD Karlovac)
08.10.2022. 14:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
09.10.2022. 14:30Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)
09.10.2022. 17:30Akademija Mrav - Dinamo Zagreb (OŠ Središće)

I. juniorska liga (ž), 1. kolo

08.10.2022. 18:10ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
08.10.2022. 20:00ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)
09.10.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Medveščak II (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

08.10.2022. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
08.10.2022. 14:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)
08.10.2022. 19:00ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

08.10.2022. 15:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb II (SD Zaprešić)
09.10.2022. 16:30ŽKK Velgor - ŽKK Folka Borovje II (GSD Velika Gorica)
09.10.2022. 18:15ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ Mato Lovrak, Petrinja)