Škrljevo ostalo crna mačka za Dubravaše…

U 2.kolu HT Premijer lige za ostanak Adria Oil Škrljevo je na svom parketu slavilo protiv Furnira 81:74. Bio je ovo sedmi uzastopni poraz Furnira od Škrljeva u HT Premijer ligi. Na startu su domaćini poveli 14:7, ali je Furnir dobio prvu četvrtinu 18:14 nakon serije 11:0. Bio je to jedini bljesak Dubravaša na utakmici koji su nakon posljednje prednosti koju je donio Filip Bjelanović (32:31) u nastavku hvatali domaćine koji su imali rezultatsku prednost, a maksimum Furnira je bio dolazak na minus dva (54:52). Domaćini su do prednosti 67:53 stigli u završnici treće i početkom četvrte četvrtine, a predvodio ih je Josip Barnjak s 20 poena i 11 asista. Stefan Šajin (11sk) je dodao 19, a Ivan Vrgoč 18. Kod Furnira Mateo Vidović je ubacio 18 uz 8 asista, Filip Krajina 15, a Lovro Mandalinić, Kenan Karahodžić i Bjelanović po 10.

”Apsolutno zaslužena pobjeda Škrljeva koji je bio bolja momčad i na tome im čestitam. Promašili smo veliki broj zicera, slobodnih bacanja i sve ničije lopte su pripale domaćinu što jasno govori da su oni željeli više ovu pobjedu. S obzirom na stanje na tablici to i nije trebalo biti tako. Nama se ovakve utakmice ne smiju događati ako želimo sezonu uspješno privesti kraju”…kazao je Jeronimo Šarin, trener Furnira.