Šabić i Bošnjak predvodili Cedevitu Junior u Zaboku….

U 21.kolu HT Premijer lige Cedevita Junior je slavila u Zaboku 98:65. Domaćini su samo poečtkom druge četvrtine tricama Lukše Buljevića i Antonia Črnjevića zakratko poveli (26:23), a tada je Emir Šabić ubacio prvu od tri trice u drugoj četvrtini i otvorio seriju gostiju koju su nastavili Matej Bošnjak i Ivan Miličević za +12 (48:36) na isteku prvog poluvremena. Sve eventualne dvojbe nestale su u završnici treće četvrtine kada je sastav Damira Mulaomerovića serijom 12:2 stigao do velikih 71:49.

Šabić i Bošnjak (8sk) su ubacili po 21 poen. Rok Radović je dodao 15, Miličević 14. Kod Zaboka Črnjević je ubacio 17, a Marin Vručinić 13.

“Baš mi je bilo drago. Ovi dečki rade stvarno naporno cijele sezone. Rekao sam im prije utakmice da je ova utakmica Zaboku bitna da se priključe u gornji dom, a nama je ovo borba za neku treću ili drugu poziciju, dokle nas već dovede. Mislim da smo večeras stvarno igrali dobru košarku i da su momci pokazali da su pravi tim. Prije svega, shvatili smo ozbiljno utakmicu obrambeno i mislim da smo stvarno tu dominirali. Prošli put kad smo igrali protiv Zaboka imali smo dosta problema jer smo pustili da lopta ide i bili su šuterski inspirirani. Večeras smo se malo bolje pripremili. Pohvalio bih sve momke, pokazali su da su stvarno tim, i obrambeno i u napadu bila je borba za svaku loptu. Mladi klinci, i Bošnjak i Kučić i Serdarušić pokazali su da zaslužuju minute koje dobivaju.”..kazao je nakon susreta zadovoljni Mulaomerović, a prenosi kkcedevitajunior