Prva liga (m): Zagreb slavio u Samoboru, Hermes Analitica u Zadru upisala prvu pobjedu…

U današnjim susretima 4.kola Prve muške lige na parket su izašli Zagreb i Hermes Analitica. Zagreb je nakon dva uzastopna poraza slavio u Samoboru 100:82 u utakmici koju je kontrolirao od samog početka. Na isteku prve četvrtine bilo je 30:18, a na poluvremenu 54:32. Dino Butorac i Kristijan Joksimović su ubacili po 22 poena. Dorian Jelenek je dodao 19, a Stipe Krstanović 14 uz 10 skokova. Kod Samobora Borna Živković je ubacio 29, a Domagoj Samac 12.

U susretu klubova koji nisu slavili u prva tri nastupa Hermes Analitica je slavila uvjerljivu pobjedu kod Sonik Puntamike. Bilo je 107:66 u utakmici gdje su Analitičari ubacili 18 trica uz 51 posto preciznosti. Nikola Ivanković je ubacio 24, Filip Kordić 17, a Ante Smolić 13. Vrijedi izdvojiti povratak Ivana Milekovića koji je dodao 11. Kod domaćina Borna Jurela je ubacio 18 poena.