Turniri u Zagrebu i Rijeci... Raspored PH…

Poznati su svi sudionici Polufinalnih turnira PH za pretkadete koji će se od 26. – 29. travnja održati u Rijeci (SD Dinko Lukarić) i Zagrebu (Dom košarke Cedevita).

U skupini A u Rijeci igrati će Cibona, Šibenik, Radnik (Križevci) i DOŠK Drniš (grupa 1) i Kvarner 2010, Zadar, Dubrava, Slavonski Brod 1946 (grupa 2). Dva najbolja kluba iz svake grupe izboriti će polufinale, a pobjednici polufinalnih utakmica nastup na završnom turniru.

Raspored utakmica: 

Četvrtak 26.04.2018.

13:00 KK Cibona – KK DOŠK
15:15  KK Šibenik – KK Radnik

17:30 KK Zadar – KK Dubrava
19:45 KK Kvarner 2010 – KK Slavonski Brod 1946

Petak 27.04.2018.

11:30 KK Radnik – KK Cibona
13:45 KK DOŠK – KK Šibenik

16:00 KK Slavonski Brod 1946 – KK Zadar
18:15 KK Dubrava – KK Kvarner 2010

Subota 28.04. 2018.

11:30 KK Cibona – KK Šibenik
13:45 KK Radnik – KK DOŠK 

16:00 KK Dubrava – KK Slavonski Brod 1946
18:15 KK Kvarner 2010 – KK Zadar

Nedjelja 29.04.2018.

10:30 Polufinale 1: Prvoplasirani GRUPA 1 – Drugoplasirani GRUPA 2
12:45 Polufinale 2: Drugoplasirani GRUPA 1 – Prvoplasirani GRUPA 2

Utakmica za 1. mjesto:

17:00 Pobjednik Polufinala 1 – Pobjednik Polufinala 2

U skupini B u Zagrebu igrati će Split, Vindija (Varaždin), Cedevita i Mladost (grupa 1) i Rudeš, Stoja Pula, Dubrovnik i KA Osijek (grupa 2). Dva najbolja kluba iz svake grupe izboriti će polufinale, a pobjednici polufinalnih utakmica nastup na završnom turniru.

Raspored utakmica: 

Četvrtak 26.04.2018.

13:00 KK Split – KK Vindija
15:15  KK Cedevita – KK Mladost

17:30 KK Rudeš – KK Stoja
19:45 KK Dubrovnik – KA Osijek

Petak 27.04.2018.

11:30 KK Mladost – KK Split
13:45 KK Vindija – KK Cedevita

16:00 KA Osijek – KK Rudeš
18:15 KK Stoja – KK Dubrovnik

Subota 28.04. 2018.

11:30 KK Split – KK Cedevita
13:45 KK Mladost – KK Vindija

16:00 KK Rudeš – KK Dubrovnik
18:15 KK Osijek – KK Stoja

Nedjelja 29.04.2018.

10:30 Polufinale 1: Prvoplasirani GRUPA 1 – Drugoplasirani GRUPA 2
12:45 Polufinale 2: Drugoplasirani GRUPA 1 – Prvoplasirani GRUPA 2

Utakmica za 1. mjesto:

17:00 Pobjednik Polufinala 1 – Pobjednik Polufinala 2