Mladost bez poraza kroz Đakovo, Stoja novi prvoligaš…

Danas je u Đakovu završen kvalifikacijski turnir za Prvu mušku ligu u idućoj sezoni. Uz Mladost koja je još jučer osigurala prvo mjesto danas je Prvu ligu izborila i Stoja iz Pule koja je u odlučujućoj utakmici slavila protiv domaćina Đakova 74:61 i u krugu tri momčadi (Stoja, Đakovo, Didaora) ima najbolji međusobni omjer.

Mladost je i četvrtu pobjedu upisala protiv Diadore iz Zadra. Bilo je 99:93 u susretu koji je bolje otvorila Diadora, a Mladost dominirala u drugoj četvrtini za prednost na odmoru 54:48. Momčad Anđelka Matova održavala je u drugom poluvremenu prednost iako su Zadrani u završnici stigli na minus 2, ali su Luka Mršić i Vito Kučić odveli Mladost do nove pobjede. Kučić je ubacio 42 poena, Renato Serdarušić 25, a Mršić 12. Kod Diadore Paolo Marčev je ubacio 22 poena.