MEDVEŠČAK DOMAĆIN U FINALU... KUP: VERN PREKO MAKSIMIRA U FINALE…

Nakon što je Medveščak protekli tjedan svladao Dubravu i izborio finale Kupa Krešimira Ćosića, regije centar to isto pošlo je za rukom VERN-u koji kao gost svladao Maksimir 88:83.

Prve dvije četvrtine završile su identičnim rezultatom 23:23, a gosti su prednost stekli u trećoj četvrtini koju su dobili 25:18. raspoloženi Vlado Karmelić (26) nije bio dostatan domaćinima kod kojih je Hrvoje Kravos ubacio 15, a Goran Kragulj 13 poena. VERN je predvodio Filip Šimović s 19 poena. Zvonimir Ćutuk je dodao 12, a Tomislav Garvanović 11 poena.

U finalu će Medveščak biti domaćin VERN-u za pobjednika Kupa Krešimira Ćosića regije centar.