ZADAR SLAVIO MINIMALNU POBJEDU 71:70... KUP K.ĆOSIĆA: ZAGREB OSTAO BEZ FINAL FOURA…

Baš kao i prošle godine i ove je Zagreb protiv Zadra ostao bez pobjede u četvrfinalu Kupa Krešimira Ćosića. U Trnskom pred 1000 gledatelja Zadar je slavio minimalnu pobjeedu 71:70 u utakmici u kojoj je Zagreb sjajno otvorio susret i poveo 16:2, a prednost držao do 39.minute kada su gosti poveli 69:67. Nakon što su Jakov Vladović i Pavle Marčinković vratili prednost Zagrebu (70:68) pobjedu Zadru donosi Ante Delaš.

Kup Krešimira Ćosića, Četvrtfinale 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Zagreb 23 21 15 11 70
Zadar 12 24 20 15 71
12.01.2016. / 18:00 44:36 26:35

Zagreb je predvodio Miralem Halilović s 23 poena i 10 skokova,  Vladović je dodao 16 uz 5 asistencija, a Antonio Vlaić 10 poena. Kod gostiju Delaš je ubacio 19, a Filip Kraljević 17 poena.

Zagreb se sada okreće nastavku A 1 lige gdje ga u nedjelju (12.00) očekuje domaći susret protiv Jolly JBŠ.