RUDEŠ U ČETVRTAK U ZABOKU... JUNIORI: DUBRAVI DRUGA POBJEDA…

U drugom susretu 2.kola I. juniorske lige Dubrava je kao gost svladala Goricu 89:72 i tako upisala svoju drugu pobjedu. Domaćini su s prednošću 11:4 otvorili susret, a nešto kasnije Dino Herc ubacuje tricu za 18:12. Dubrava je do kraja prve četvrtine uspijela uhvatiti rezultatski priključak, a serijom 8:0 otvorila drugu četvrtinu, te na poluvremenu zahvaljujući Petru Mikuliću imala prednost 45:38.

Dubrava koja je bila oslabljena neigranjem Kristijana Šopreka i Mateja Krajačića u trećoj četvrtini promašila je sedam slobodnih bacanja ali i zadržala prednost, a najvećih + 15 imala sredinom te dionice kada je Fran Vujić ubacio za 60:45. Početkom posljednje četvrtine bilo je i 20 razlike (77:57), pa su domaćini s tri trice smanjili (81:70), a završnicu je obilježio Fran Nevistić koji je ubacio pet poena za konačnih + 17 (89:72).

Momčad Ivana Lozanića predvodili su Karlo Kos (19) i Fran Vujić (18), a kod domaćina po 20 poena ubacili su Nino Tomić i Dino Herc.