Juniori Cibone bolji od Mornara….

U trećem nastupu i drugoj današnjoj utakmici juniori Cibone su upisali prvu pobjedu na turniru AdmiralBet ABA lige u Baru. Izabranici Borisa Džidića slavili su protiv domaćina Mornara 84:82. Odlično otvaranje Cibone i prednost 16:0 nakon četiri minute. Nakon prve četvrtine bilo je 31:16. Imali su mladi Cibosi i +14 (61:47) u 27.minuti, ali se domaćini nisu predavali (62:58). U uzbudljivoj završnici važan koš zabio je Lovro Prkačin za 83:79, a nakon što je Roko Mirković zabio jedno bacanje za 84:79, domaćini su tricom ublažili poraz.

Vito Vujović je predvodio Cibone s 24 poena i 11 skokova. Marko Vučić je dodao 20 uz 11 skokova, Mirković 16, a Luka Frančešević 14 uz 7 asista. Kod Mornara uvjerljivo najbolji Danilo Lacmanović (36p, 12sk)

Cibona nakon tri kola ima pobjedu i dva poraza, a u subotu je suparnik Spars iz Sarajeva (15.30)