JLK: Pobjede Bosca i Cedevite Junior, drugi poraz Mrava…

U 3.kolu Jedinstvene kadetske lige Bosco je slavio na gostovanju u Križevcima kod Radnika . Domaćinima je pripalo prvo poluvrijeme 42:36, a Bosco je treću četvrtinu otvorio serijom 20:0 i trasirao put prema pobjedi. U redovima Radnika najproduktivniji su bili Juraj Brkić (32 poena, 11 skokova i 7 asistencija)  i Borna Katanović (21 poen, 13 skokova i 8 asistencija), dok su kod ekipe Bosca Bruno Bubalo (20 poena, 8 asistencija), Luka Petranović (19 poena), Luka Majdov (19 poena) i kapetan Marin Brekalo (15 poena) bili ključni za slavlje u ovoj utakmici.

Cedevita Junior je nadigrala Diadoru iz Zadra 97:70. Dino Subašić je ubacio 25 poena uz 12 skokova, a Jerko Križanac 20. Kod gostiju prvo ime Filip Skelin (22), a Ante Madunić je dodao 21.

U svom drugom uzastopnom gostovanju KA Mrav je poražena u Puli kod Stoje 81:70. Domaćini su bolje otvorili utakmicu (19:8) i tu prednost držali cijelim tijekom susreta. U završnici treće četvrtine imali su i +17 (64:47). Briljirao je Petar Ivančić s 27 poena (21 skok). Vito Mlatac je dodao 15, a Noel Mardešić 14. Kod KA Mrav Marin Gerovac je ubacio 26, a Luka Kustura 14 poena.

Derbi između Zadra i Cibone igra se u četvrtak.