JKL: Cibona slavila kod Bosca, Zadru bodovi kod Cedevite Junior…

U 16.kolu Jedinstvene kadetske lige Cibona je slavila na gostovanju kod Bosca, a Cedevita Junior je doživjela domaći poraz od Zadra. Cibona je zadržala prvo mjesto pobjedom 84:76 kod Bosca odigravši bolju posljednju četvrtinu kada je uz dvije trice Josipa Pavkovića kreirala seriju 10:0 za 81:71. Pavković je s 20 poena i 10 skokova predvodio Cibonu. Karlo Križanac je ubacio 18, a Zvonimir Kujundžić 16. Luka Frančešević je uz 8 poena imao 11 skokova i 7 asista. Kod Bosca Marat Kos je ubacio 26, a Ivor Vušak 14.

Zadar je slavio u Domu košarke Cedevita 101:89. Nakon izjednačenog prvog dijela (52:52) u završnici treće četvrtine Zadrani odlaze na +11 (80:69) te susret privode u svoju korist. Zadar je predvodio Josip Badrak s 19 poena. Luka Bilokapić je dodao 16, a Jurica Zagoršak 12. Kod CJ Matej Akrap je ubacio 24, Noa Zemljić 19, a Marko Ljubičić 18.