9.kolo ABA lige... FMP zaustavio Vukove…

U 9.kolu AdmiralBet ABA lige FMP iz Beograda je u Zagrebu slavio protiv Cibone 69:66. U neizvjesnom susretu Cibona je dobila prvo poluvrijeme 32:29, a u nastavku smo gledali rezultatsku klackalicu u kojoj je Cibona u završnici treće četvrtine ispustila +9 (47:38). Gosti su tada napravili seriju 13:0 s kojom su ušli u posljednjih deset minuta. Dvije minute prije kraja bilo je 61:61, a tada Bryce Jones zabija za 63:61, a nakon toga i bacanja za 65:61. Sve je potvrdio Garret Nevels bacanjima za 67:61.

Nevels (28) i Jones (21) su predvodili goste, a kod Cibone Amar Gegić i Danko Branković su ubacili po 14 poena.

“Čestitiam FMP-u na pobjedi, imali su više svježine i koncentracije. Naš loš šuterski dan, i trice i bacanja, su nas koštali. Obrana je bila dobra, ali napadački smo danas zakazali. Neke ideje smo imali, pokušavali ispravno, ali jednostavno danas nije išlo.”..kazao je trener Cibone Vladimir Jovanović.