VUKOVI SVLADALI BENFICU 74:66... FIBA EUROKUP: CIBONA IZBORILA DRUGI KRUG..

U 4.kolu skupine B Fiba Eurokupa Cibona je na domaćem parketu svladala Benficu 74:66 i na taj način dva kola prije kraja natjecanja izborila plasman u slijedeći krug.

Cibosi su nakon prednosti 14:13 u 7.minuti poenima Marka Jagodića Kuridže, Ante Tonija Žižića, te tricom Filipa Krušlina odjurili na + 18 (31:13) u 12. minuti, a prvo poluvrijeme rješili u svoju korist 44:29.

Gosti su zaprijetili u trećoj četvrtini kada su stigli na minus 4 (48:44), ali to je večeras bio njihov maksimum u ovoj utakmici.

Vukove je predvodio Toni Žižić koji je ubacio 21 poen uz 7 skokova. James Florence je dodao 12, a Jagodić-Kuridža 11.

Cibona će slijedeći utorak gostovati kod Antwerp Giantsa i piokušati uzvratiti za poraz u Draženovom domu.

U subotu će Cibona biti gost Krke u 11.kolu ABA lige.