U POSLJEDNJOJ UTAKMICI 9.KOLA I.LIGE... CIBONI JUNIORSKI DERBI…

U derbi utakmici 9.kola I. juniorske lige Cibona je kao gost svladala Cedevitu 87:81 i tako uzvratila za poraz u prvom dijelu sezone kada je Cedevita slavila 107:88. Gosti su boolje otvorili susret, a Cedevita je najbolji period igre imala u završnici prve četvrtine kada je Toni Perković pogodio za prednost 22:21 na isteku desete minute.
Cedevita - Cibona jun 1

U drugoj četvrtini razigrala se Cibona koja je preko Uljarevića, Nikića, Majića, Mandića stigla do prednosti na odmoru 48:38. Pri prednosti Cibone krajem treće četvrtine 71:57 činilo se da je pitanje pobjednika bilo odlučeno. Ipak raspoloženi Toni Perković, Džanan Musa i Luka Barišić dovode domaćine na minus 3 (75:72), a tada važne poene ubacuju Mate Mandić i Tvrtko Majić (trica), a sve potvrđuje svojom četvrtom tricom Karlo Uljarević koji je s 26 poena predvodio Cibonu. Mandić je ubacio 19, a Krešimir Nikić i Majić po 13 poena. Kod Cedevite Musa je ubacio 26, Perković 25, a Barišić 14 poena.