Cedevita Junior uzela pobjedu kod Škrljeva, Bosco i Furnir u nedjelju domaćini…

U jedinoj današnjoj utakmici 4.kola HT Premijer lige Cedevita Junior je kao gost slavila kod DepoLink Škrljeva 95:83. Zagrepčani su na krilima Jakova Mustapića (28) dominirali od samog početka susreta i na poluvremenu imali +16 (56:40). Domaćini su u trećoj četvrtini uspjeli prepoloviti prednost, a na šest minuta prije kraja doći na minus četiri (74:78). Tada Emir Šabić i Pavle Marčinković vračaju gostima prednost koju su sačuvali do kraja susreta. Uz Mustapića kod CJ izdvajamo 19 poena i 14 skokova Saše Cianija. Vito Kučić je ubacio 18, a Ivan Vrgoč 14. Kod domaćina Martin Jelić i Sandro Antunović (11sk) su ubacili po 17.

Bosco će u nedjelju od 17 sati tražiti prvu pobjedu protiv Gorice koja u Trnsko dolazi nakon četiri uzastopna poraza u HT Premijer ligi i 2 ABA ligi ”Mi se za Goricu pripremamo maksimalno i koliko god možemo, iako imamo problema sa ozljedama. Odigrat ćemo najbolje što možemo i mislim da bi to mogla biti dosta dobra utakmica. Bilo bi odlično da pobijedimo pošto nemamo nijednu pobjedu. Treba nam zbog samopouzdanja i da se dignemo iz pada u kojem smo se našli”..kaže Andrej Matić, a prenosi KK Bosco

Furnir će sat kasnije (18.00) u svojoj dvorani u Dubravi dočekati Alkar iz Sinja koji ima dvije uzastopne pobjede ”Nakon dugog putovanja i jedne kvalitetne utakmice u Poljskoj sigurno nam neće biti lako igrati u nedjelju. Na nama je da damo sve od sebe i da to bude utakmica s energijom kako bi mi trebali igrati. Bitno je da od početka nametnemo naš stil igre i uz podršku navijača krenemo po novu pobjedu”..kaže bek Dubravaša Filip Paponja.