IGRANO 5 UTAKMICA... C LIGA: PREGLED 1.KOLA

Protekli vikend startala je C liga u kojoj nastupa 14 klubova podijeljenih u dvije skupine. U skupini A pobjede na gostovanjima ostvarili su Labrada i Zrinjevac 1937, dok će Otočac i Gorica II svoj susret igrati 8. studenog. Slobodna je bila Duga Resa.

U skupini B u sve tri utakmice pobjede su ostvarili domaćini, a slobodna momčad u uvodnom kolu je bio FER.

C liga (A), 1. kolo

24.10.2015. 12:45 Bosco Zagreb II - Labrada 59:77
24.10.2015. 20:15 Podsused II - Zrinjevac 1937 76:79
08.11.2015. 15:30 Otočac - Gorica II 85:62
16.01.2016. 14:00 Duga Resa - Dubrava II 85:74

BOSCO II – LABRADA 59:77 (19:17, 13:18, 16:24, 11:18)

Bosco II: Eraković 2, Borić, Beštak, Vujičić, Banić 15, Šarinić 10, Buljan 15, Janović 15, Krajina, Milošević 2, Matić.Trener: G.Perić
Labrada: Tošić 2, Sabolčec 8, F.Ricov, Karamarko, Jukić 6, Koren 9, Božek 13, Milošević 9, Dragojević 2, Butorac 9, T.Ricov 19. Trener: N.Mravlinčić

PODSUSED II – ZRINJEVAC 1937 76:79 (20:15, 19:19, 27:21, 10:24)

Podsused II: Jesenko 10, Srabotnak 16, Mažić 9, Filipović 4, Wieser 18, D.Filipović, Mijač, Iveković 5, Vučković, Boras 2, Šoštarko, Grozdanić 12.Trener: M.Mandalinić
Zrinjevac 1937: Štimac 2, Bosnić, Šiptar 21, Franjić 3, Meglaj 13, Vuković 8, Horvatin 20, Barbir, Pleša 8. Trener: Z.Bačurin

C liga (B), 1. kolo

24.10.2015. 19:00 Glina - Medveščak II 64:58
25.10.2015. 17:00 Moslavina - Maksimir II 74:57
25.10.2015. 17:00 Zabok II - Sveti Petar 96:82

GLINA – MEDVEŠČAK II 64:58 (13:12, 16:10, 20:15, 15:21)

Glina: Dvorneković 5, Naglić 7, Vukelja, An.Klubučar 15, Al.Klobučar, Mrđenović 4, Glavaš, Jurinec 3, Miličević 3, Cvitanović, Muratović 27.
Medveščak II: Šikić 9, Laktić, Lažeta 3, Gregurić, Slažević 3, Škarić 4, Samošćanec 15, Budimir 6, Kero 6, Ćibarić 12.

MOSLAVINA – MAKSIMIR II 74:57 (12:15, 14:15, 21:16, 27:11)

Moslavina: Maznik 6, Piličić 8, Lukačević 3, Čavarović, Šapta 2, Leško 4, Božičević 23, Podhraški 14, Nagradić 12, Kinderman, Klaus, Gajbanović 4.Trener: V.Lukačević
Maksimir II: Lacić 8, Teskera 14, Anić, Jelčić, Baloković 2, Šerić 3, Mirković 9, Mišura, Papišta, Grgurić 21. Trener: N.Sambolić

ZABOK II – SVETI PETAR 96:82 (24:21, 28:17, 26:24, 18:20)

Zabok II: Martinko 10, Tomek 8, Kolar, Hohnjec 22, Đurkan 6, D.Herceg 14, Huić 9, Šaronja, Tuđen 14, S.Herceg 11, Roginić 2.
Sv.Petar: Kasun 2, Jović 15, Njirić 1, Šulc 11, Budak 8, Vranešić, Mutevelić 5, Gliha 14, Jemrić 9, Blovar 17, Tolić.