U BEOGRADU JE BILO 75:58 ZA CRVENU ZVEZDU... ABA LIGA: PORAZ CIBONE KOD PRVAKA…

U posljednjoj utakmici 12.kola ABA lige Cibona je poražena na gostovanju u Beogradu kod domaće Crvene zvezde 75:58. Vukovi bez Ante Tonija Žižića samo su na startu susreta poveli 3:1, a domaćini su prvu četvrtinu rješili u svoju korost 19:10.

U nastavku bolje igra Crvena zvezda koja je u finišu prvog poluvremena imala + 18 (38:20). Sredinom treće četvrtine Mike Zirbes je pogodio za najvećih + 24 (51:27).

Kod Cibone koja u srijedu igra u Mađarskoj posljednji susret u prvom dijelu Fiba Eurokupa najefikasniji su bili Marko Jagodić – Kuridža s 21 i James Florence s 12 poena. Ovo je Ciboni bio treći uzastopni gostujući poraz u ABA ligi, a nakon mjesec dana u subotu će ugostiti Budućnost.

Na tablici ABA lige vodi Budućnost (10-2), ispred C.Zvezde i Cedevite (9-3). Cibona je na diobi desetog mjesta (4-8).