TREĆA UTAKMICA 5.KOLA... A-2 (M): RUDEŠ U ZAVRŠNICI SLOMIO DUBRAVU…

U jedinoj vikend utakmici 5.kola muške A 2 lige centar Rudeš ja kao domaćin svladao Dubravu 84:79 i tako upisao svoju četvrtu pobjedu, a Dubrava treći poraz.

Lavovi iz Dubrave nastupili su oslabljeni neigranjem Daria Gazića i Frana Vujića, ali i pružili odličan otpor te imali 7 poena viška (60:53) na kraju treće četvrtine. Ipak furioznom posljednjom četvrtinom domaćini su kaznili promašaje Dubrave i na krilima Filipa Torića (21) , Maria Galića (17) i Marka Dmitrovića (15) upisali svoju drugu domaću pobjedu ove sezone. Kod Dubrave najbolju utakmicu sezone odigrao je Stjepan Bešlić koji je ubacio 21, a Goran Perković i Karlo Kos su dodali po 14.