MRAVI U UTORAK DOMAĆINI ZADRU U KUPU KREŠIMIRA ĆOSIĆA... A-1 (M): ZAGREB UVJERLJIV KOD ŠKRLJEVA…

Uvjerljivom pobjedom na gostovanju kod Škrljeva 92:71 košarkaši Zagreba otvorili su drugi dio sezone u A 1 ligi i tako ostali na drugom mjestu iza vodećeg Kvarnera 2010 iz Rijeke. Domaćini su u 23.minuti posljednji puta poveli (38:37), a tada je uslijedila serija Zagreba (9:0) koju su kreirali Marčinković, Halilović i Vladović. Početkom posljednje četvrtine Škrljevo je stiglo na minus 7 (59:66), ali sve eventualne dvojbe u susretu rješavaju Goran Vrbanc i Jakov Vladović. Zagreb je predvodio Vladović s 21 poenom, a Miralem Halilović i Ivan Batur su dodali po 14. Luka Božić je dodao 13, a u svom debiju Vrbanc je ubacio 5 poena. Kod domaćina Josip Surina i Jasmin Perković su ubacili po 16 poena.

Zagreb će slijedeće nedjelje ugostiti Jolly JBŠ, a prije toga u utorak od 18.00 sati biti domaćin Zadru u četvrtfinalu Kupa Krešimira Ćosića.

A – 1 LIGA, 12.kolo

Gorica – Kvarner 2010   70:94
Alkar – Šibenik     68:70
Jolly JBŠ – Split    67:69
VROS – Kaštela      82:76

Poredak: Kvarner 2010 (10-1), ZAGREB (9-2), Šibenik (8-3), Split 7-4, Gorica 6-5……..