ČETVRTA POBJEDA MOMČADI DANIJELA JUSUPA... A-1 (M): ZAGREB TEŠKO KROZ OSIJEK…

U 4.kolu A 1 muške lige košarkaši Zagreba stigli su do četvrte pobjede, pa su uz Kvarner 2010 iz Rijeke ostali jedina neporažena momčad lige.

Izabranici Danijela Jusupa slavili su Osijeku kod domaćih Vrijednosnica Osijek 67:64 u neizvjesnom susretu u kojem su domaćini u 17.minuti vodili 28:22, a tricom Ivana Batura Zagreb imao prednost 50:48 na isteku treče četvrtine. U završnici smireniji gosti koji preko Luke Božića i Batura stižu do nove pobjede.

Zagreb koji je nastupio bez Jakova Vladovića predvodili su Batur s 15 i Antonio Vlaić s 12 poena. Kod domaćina Matej Karlović je ubacio 18 poena.

Zagreb će pobjednički niz pokušati nastaviti u srijedu kada u Trnskom od 18 sati gostuje Alkar iz Sinja.

U ostalim susretima 4.kola izdvajamo pobejdu Gorice protiv Jolly JBŠ-a 93:84 i poraz Splita u Sinju kod Alkara 78:62.