Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija.

I. Kadetska liga, 5. kolo

14.10.2022. 19:20Bosco Zagreb - Akademija Mrav (ZV, SC Univers)
15.10.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)
15.10.2022. 14:00Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)
19.10.2022. 21:00Cedevita Junior - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 4. kolo

15.10.2022. 11:30Dugo Selo - Samobor (OŠ Ivan Benković)
15.10.2022. 16:30Zapad - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
15.10.2022. 17:15Podsused - Sesvete (SD Sutinska Vrela)
16.10.2022. 14:30Mladost II - Zagreb (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 4. kolo

15.10.2022. 10:00Univers Bosco - Gorica (ZV, SC Univers)
15.10.2022. 11:00Larus - Ogulin (SD OŠ Ive Andrića)
15.10.2022. 12:00KK Šanac - Sisak (ŠŠD Karlovac)
15.10.2022. 13:00Zabok - Velgor (GSD Zabok)

IV. kadetska liga, 4. kolo

15.10.2022. 11:00Maksimir - Dubrava II (Ekonomski fakultet)
15.10.2022. 12:00Cedevita Junior II - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
15.10.2022. 18:00Fortuna - Rudeš Bulldogs (SD Zaprešić)
16.10.2022. 14:00Roling - Larus II (ŠŠD Karlovac)

V. kadetska liga, 4. kolo

15.10.2022. 15:00Zrinjevac 1937 - MKK Novi Zagreb (OŠ Pongračevo)
15.10.2022. 16:20KK Zagreb II - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Borovje)
15.10.2022. 19:00Pešća - KABA Karlovac (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 15:00Medveščak II - Otočac (SD OŠ Ivan Filipović)
19.10.2022. 20:15Dubrava III - Cedevita Junior III (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

15.10.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Roling (SD OŠ Rudeš)
15.10.2022. 13:00Larus - Akademija Mrav (SD OŠ Ive Andrića)
15.10.2022. 13:30Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)
19.10.2022. 20:50Bosco Zagreb - Cedevita Junior (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Dječaci U12 - Skupina A, 2. kolo

16.10.2022. 08:15Gorica - Podsused (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 09:10Hermes Analitica - Gorica (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 10:05Ksaver - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 11:00Larus - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Skupina B, 2. kolo

16.10.2022. 08:15Medveščak - Zagreb (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 08:15Novi Zagreb - Vučići Wolfscubs (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 09:10Dubrava - Vučići (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 09:10Bosco Zagreb - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 10:05KK Međimurje - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
16.10.2022. 11:00KK Međimurje - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 2. kolo

15.10.2022. 12:15ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
15.10.2022. 19:00ŽKK Medveščak II - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)
19.10.2022. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)

I. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

15.10.2022. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
15.10.2022. 12:00ŽKK Medveščak - ŽKK Sisak (SD ZV, paviljon 25)
18.10.2022. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

15.10.2022. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Karlovac (SD Zaprešić)
15.10.2022. 14:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Lovrekice (SD OŠ Borovje)
16.10.2022. 10:00ŽKK Zagreb II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))