Kalendar natjecanja KSZ-a za novu sezonu…

Donosimo raspored natjecanja mlađih kategorija KSZ-a za slijedeću 2019/2020 sezonu.

MUŠKA JUNIORSKA HRLC – I. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 23.11.2019.
14. kolo: 28.03.2020.

Kvalifikacije: 12.10. – 10.11.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 5. mjesta stječu pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koja se igra od 24. do 26. 04. 2020. godine.

MUŠKA JUNIORSKA HRLC – II. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 23.11.2019.
14. kolo: 28.03.2020.

MUŠKA JUNIORSKA HRLC – III. LIGA I IV. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 08.02.2020.
14. kolo: 24.05.2020.

MUŠKA KADETSKA HRLC – I. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 21.09.2019.
14. kolo: 21.12.2019.

Kvalifikacije: 30.08. – 15.09.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 3. mjesta stječu pravo nastupa u Jedinstvenoj kadetskoj ligi koja se igra od 09. 01. do 10. 05. 2020. godine.

MUŠKA KADETSKA HRLC – I. LIGA DRUGI DIO (5 klubova – 4 kola)

1. kolo: 18.01.2020.
4. kolo: 08.02.2020.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 2. mjesta stječu pravo nastupa u Kupu regija (poluzavršnica 18. do 19. 04. 2020.)

MUŠKA KADETSKA HRLC – II. LIGA, III. LIGA I IV. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 28.09.2019.
14. kolo: 01.02.2020.

 MUŠKA PREDKADETSKA HRLC – I. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 21.09.2019.
14. kolo: 21.12.2019.

Kvalifikacije: 30.08. – 15.09.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 3. mjesta stječu pravo nastupa u Jedinstvenoj pretkadetskoj ligi koja se igra turnirski od 11. 01. do 02. 05. 2020. godine.

MUŠKA PRETKADETSKA HRLC – I. LIGA DRUGI DIO (5 klubova – 4 kola)

1.kolo: 18.01.2020.
4. kolo: 08.02.2020.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 2. mjesta stječu pravo nastupa u Kupu regija (poluzavršnica 25. do 26. 04. 2020.)

MUŠKA PRETKADETSKA HRLC – II. LIGA, III. LIGA, IV. LIGA I V. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 08.02.2020.
14. kolo: 24.05.2020.

HRLC DJEČACI U 13 – I. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 16.11.2019.
14. kolo: 21.03.2020.

Kvalifikacije: 05.10. – 03.11.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 5. mjesta stječu pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koja se igra od 17. do 19. 04. 2020. godine.

HRLC DJEČACI U 13 – II. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 23.11.2019.
14.. kolo: 28.03.2020.

ŽENSKA JUNIORSKA HRLC – I. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 18.01.2020.
14. kolo: 25.04.2020.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 3. mjesta stječu pravo nastupa na završnom turniru Prvenstva Hrvatske koji se igra od 21. do 24. 05. 2020. godine.

ŽENSKA KADETSKA HRLC – I. LIGA (6 klubova – 10 kola)

1.kolo: 05.10.2019.
10.kolo: 14.12.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 3. mjesta stječu pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koja se igra od 24. do 26. 01. 2020. godine.

ŽENSKA KADETSKA HRLC – II. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 05.10.2019.
14. kolo: 01.02.2020.

ŽENSKA PREDKADETSKA HRLC – I. LIGA (6 klubova – 10 kola)

1.kolo: 25.01.2020
10.kolo: 28.03.2020.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 3. mjesta stječu pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koja se igra od 24. do 26. 04. 2020. godine.

ŽENSKA PREDKADETSKA HRLC – II. LIGA (6 klubova – 10 kola)

1.kolo: 08.02.2020.
10.kolo: 24.04.2020.

HRLC DJEVOJČICE U 13 – I. LIGA (6 klubova – 10 kola)

1.kolo: 05.10.2019.
10.kolo: 14.12.2019.

Klubovi koji ostvare plasman od 1. do 2. mjesta stječu pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske koja se igra od 07. do 09. 02. 2020. godine.

HRLC DJEVOJČICE U 13 – II. LIGA (8 klubova – 14 kola)

1.kolo: 12.10.2019.
14. kolo: 15.02.2020.

Sastav liga je na temelju plasmana iz natjecateljske sezone 2018/19.

Način odigravanja kvalifikacija odredit će se nakon prijava ekipa.

Ukoliko se za neku ligu igraju kvalifikacije, klubovi koji su se u sezoni 2018/19. plasirali na poluzavršnicu juniorskog, pretkadetskog i U13 Prvenstva Hrvatske, odnosno Jedinstvenu kadetsku ligu igraju I. ligu, a za preostala mjesta igraju se kvalifikacije.