WABA: Trešnjevka 2009 poražena u produžetku…

U 7.kolu WABA lige Trešnjevka 2009 je doživjela šesti poraz. Zagrepčanke su kao domaćini u Sutinskim vrelima ugostile Kraljevo iz Srbije i doživjele poraz nakon produžetka 73:67. Utakmica s puno rezultatskih preokreta na kraju je otišla na stranu gošći koje su serijom 13:2 u posljednjih pet minuta druge četvrtine na poluvremenu imale prednost 41:34. Kraljevo je imalo i 15 razlike u trećoj četvrtini, a naznaku povratka Trešnjevke 2009 vidjelo smo u završnici treće četvrtine kada je Hana Muhl svoju zapaženu rolu zaokružila tricom za minus 7 (55:48). Nastavak dobre igre donosi otvaranje posljednje četvrtine kada Helena Galunić pokreće, a Josipa Pavić završava seriju 8:0 za prednost 56:55. Tricom Ivane Ujević ekipa Deana Nemeca je posljednji puta povela u 38.minuti (62:61), a gošćama je produžetak omogućila Anamarija Stojičić ubacivši jedno bacanje.

U produžetku je Trešnjevka povela preko Marte Savić (64:62), ali je Kraljevo preko Marine Ristić uzvratilo i stiglo do svoje četvrte pobjede.

Pavić je ubacila 15, Anja Majstorović 13, a Hana Muhl 12 poena. Kod gošći najbolja Dragana Gobeljić (21).