U Dubravi nastavak Otvorenog prvenstva Zagreba…

Od petka do nedjelje na dva vanjska terena školskog igrališta OŠ Žuti Brijeg u Dubravi (ulaz s Avenije Gojka Šuška) nastavlja se Otvoreno prvenstvo Zagreba za dječake i djevojčice do 12. i 14.godina. Igraju se posljednje utakmice po skupinama uoči završnog turnira (19.- 20.lipnja).

DJEČACI U12

OPZ U12 - Skupina A, 4.Turnir

12.06.2021. 09:00Podsused - Hermes Analitica (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 11:30KK Međimurje - Podsused (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 14:00Dubrava - KK Međimurje (OŠ Žuti Brijeg)

OPZ U12 - Skupina C, 4.Turnir

12.06.2021. 10:15Cedevita Junior II - Črnomerec (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 12:45Cedevita Junior II - Dinamo Zagreb (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 15:15Samobor - Dinamo Zagreb (OŠ Žuti Brijeg)

OPZ U12 - RAZIGRAVANJE 9-16.mjesta, Za poredak od 9. - 12.mjesta

12.06.2021. 15:45A4 - Vučići (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 16:30A3 - Glina (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 17:00C3 - Roling (OŠ Žuti Brijeg)
DJEČACI U14

OPZ U14 - Skupina A, 5.Turnir

13.06.2021. 10:15Bosco Zagreb - KK Šanac (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 10:15Samobor - Dinamo Zagreb (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 12:45Dinamo Zagreb - KK Šanac (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 12:45Kastav - Samobor (OŠ Žuti Brijeg)

OPZ U14 - Skupina B, 5.Turnir

11.06.2021. 18:00KK Radnik - Larus II (OŠ Žuti Brijeg)
11.06.2021. 20:20KK Radnik - Gorica (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 09:00Roling - Larus II (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 09:00Gorica - Cedevita Junior (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 11:30Gorica - Larus II (OŠ Žuti Brijeg)
13.06.2021. 11:30KK Radnik - Zapruđe (OŠ Žuti Brijeg)

OPZ U14 - Skupina C, 5.Turnir

11.06.2021. 19:10Dubrava - Larus (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 17:45Dubrava - Novi Zagreb (OŠ Žuti Brijeg)

OPZ U14 - Skupina D, 5.Turnir

13.06.2021. 09:00Zapad - Vučići (OŠ Žuti Brijeg)
DJEVOJČICE U12

Djevojčice U12 - OPZ, 3.Turnir

12.06.2021. 10:15ŽKK Orka - ŽKK Karlovac (OŠ Žuti Brijeg)
12.06.2021. 13:00ŽKK Orka - ŽKK Vindi (OŠ Žuti Brijeg)
15.06.2021. 18:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
17.06.2021. 18:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje
19.06.2021. 09:30ŽKK Karlovac - ŽKK Medveščak
19.06.2021. 12:00ŽKK Medveščak - ŽKK Vindi

Djevojčice U14 - OPZ, 3.Turnir

11.06.2021. 19:10ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (OŠ Žuti Brijeg)