Drugi dan PH za djevojčice U13 PH, U-13 (ž): Medveščak, Croatia, Trešnjevka 2009 i KAŽL u završnici…

Drugog dana otvorenog PH za djevojčice do 13.godina na rasporedu su bile utakmice osmine finala i četvrtfinala nakon kojih je poznato da će u polufinalu (utorak, 12.30) igrati Trešnjevka 2009 – Croatia 2006 i Medveščak – KAŽL.

PH U-13 Djevojčice, Osmina finala

18.06.2018. 12:15 ŽKK Folka Borovje - ŽKK Arx Crikvenica 26:21
18.06.2018. 12:15 ŽKK DOŠK Drniš - ŽKK Croatia 2006 15:53
18.06.2018. 13:15 AK Žana Lelas - ŽKK Vindi 24:12
18.06.2018. 13:15 ŽKK Otok Murter - ŽKK Orka 21:18
18.06.2018. 14:15 ŽKK Vodice - ŽKK Zagreb 19:16
18.06.2018. 14:15 ŽKK Medveščak - ŽKK Jabuka Zaprešić 42:18
18.06.2018. 15:15 ŽKK Dugopolje - ŽKK Ragusa 20:32
18.06.2018. 15:15 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik 43:21

PH U-13 Djevojčice, Četvrtfinale

18.06.2018. 18:15 ŽKK Folka Borovje - ŽKK Croatia 2006 23:45
18.06.2018. 19:15 AK Žana Lelas - ŽKK Otok Murter 60:13
18.06.2018. 19:15 ŽKK Medveščak - ŽKK Vodice 21:16
18.06.2018. 19:15 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Ragusa 32:19

PH U-13 Djevojčice, Polufinale

19.06.2018. 12:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
19.06.2018. 12:30AK Žana Lelas - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Od 9 - 16.mjesta

18.06.2018. 14:00 ŽKK Tomislav - ŽKK Mladost Ivanovec 36:15
18.06.2018. 17:15 ŽKK DOŠK Drniš - ŽKK Arx Crikvenica 22:21
18.06.2018. 17:15 ŽKK Orka - ŽKK Vindi 14:40
18.06.2018. 18:15 ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka Zaprešić 17:20
18.06.2018. 18:15 ŽKK Šibenik - ŽKK Dugopolje 40:27

PH U-13 Djevojčice, Od 17. - do 24. mj

18.06.2018. 10:15 ŽKK FSV - ŽKK Stoja Pula 25:20
18.06.2018. 10:15 ŽKK Podravac Virje - ŠK Zadar 41:19
18.06.2018. 11:10 ŽKK Istok - ŽKK Škabrnja 17:26
18.06.2018. 11:10 ŽKK Livno (BiH) - ŽKK Mladost Ivanovec 46:20
18.06.2018. 12:05 ŽKK Tomislav - ŠK Zadar 41:17
18.06.2018. 12:05 ŽKK Stoja Pula - ŽKK Istok 20:9
18.06.2018. 13:00 ŽKK FSV - ŽKK Škabrnja 36:32

Strijelci: PH U-13 Djevojčice

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Lana Bešlić AK Žana Lelas 6 112
2. Dorotea Brandić ŽKK Croatia 2006 6 61
3. Tihana Pavičić ŽKK Croatia 2006 6 60
4. Sara Menalo ŽKK Trešnjevka 2009 6 55
5. Ella Majstorović ŽKK Ragusa 4 53
6. Petra Brtan ŽKK Croatia 2006 6 48
7. Antonija Alilović ŽKK Folka Borovje 4 48
8. Laura Jakelić AK Žana Lelas 6 41
9. Lana Panza ŽKK Medveščak 5 41
10. Petra Ražov ŽKK Škabrnja 4 40