POBJEDA U RIJECI KOD KVARNERA 66:55.... MŽRKL: MEDVEŠČAK IZBORIO FINAL FOUR…

Pobjedom u Rijeci kod Kvarnera 66:55 u 4.kolu Regionalne Superlige košarkašice Medveščaka izborile su nastup na završnom turniru. Iako je Kvarner bolje otvorio susret (14:4) ekipa Braslava Turića je do poluvremena uspijela uhvatiti rezultatski priključak (21:23), a utakmicu u trećoj četvrtini okrenuti na svoj mlin (44:30) što je bilo i više nego dovoljno za novu pobjedu i potvrdu plasmana među četiri najbolje ekipe dva kola prije kraja lige. Najefikasnije su bile Ružica Džankić i Iva Borović sa 16 poena.

KVARNER – MEDVEŠČAK  55:66 (14:4, 9:17, 12:23, 20:22)

Kvarner: Perić 11 (2-2), Romih -, Miletić 13 (5-6), Marjanović 4, I.Blažević 4 (2-4), Buretić -, Zovko 6 (3-4), Tomljenović 2 (2-2), Lazarić -, Šimunović -, Šesnić 2, Šerić 13 (2-3).
Medveščak: Vlahović -, Džankić 16 (0-3), Tadić 4 (1-2), Borović 16 (4-4), Todorić, Uzelac -, Majstorović 5 (1-2), Radoš 6, Premasunac 7 (3-5), Bura 6 (2-3), Franić -, Čačić 6 (0-2)