U SUBOTU (17.00) U KC DRAŽEN PETROVIĆ TREĆA UTAKMICA... MEDVEŠČAK U ZADRU DO DRUGE FINALNE POBJEDE…

Košarkašice Medveščaka napravile su novi veliki korak prema obrani naslova prvakinja Hrvatske. One su večeras u Zadru u drugoj utakmici finala doigravanja slavile protiv domaćeg Zadra 76:54 i samo ih jedna pobjeda dijeli od naslova. Po svemu sudeći to bi se trebalo dogoditi već u subotu kada će u KC Dražen Petrović od 17 sati ugostiti Zadranke.

Već nakon prve četvrtine bilo je jasno da će domaća ekipa teško moći parirati zagrepčankama koje su tricama Džankić i Todorić prvu četvrtinu rješile u svoju korist 33:13. U nastavku susreta Medveščak je suvereno sačuvao prednost i stigao do druge pobjede. Patricia Bura (16) i Nina Premasunac (15) su predvodile Medveščak, a kod domaćina Ana Vrsaljko je ubacila 13, a Nina Dedić 10 poena.