DOMAĆI PORAZ CROATIE 2006 OD KVARNERA... A-1 (Ž): MEDVEŠČAK I TREŠNJEVKA SLAVILI U DALMACIJI…

Nije bilo iznenađenja u 12.kolu A-1 lige za žene. Pobjede na gostovanjima ostvarili su Medveščak i Trešnjevka 2009, a poraz na domaćem parketu Croatia 2006 od koj je bolji bio Kvarner iz Rijeke. Medveščak (Džankić 18, Borović 15) je bez Nine Premasunac i Ane Čačić nakon minimalne prednosti 37:36 na poluvremenu u trećoj četvrtini slomio otpor domaćeg Zadra.

Trešnjevka 2009 (Kelava 22, Erjavec 18) je već nakon prve četvrtine imala 12 poena viška u Splitu što je sačuvala do kraja susreta. Croatia 2006 (Nikšić 21) je protiv favoriziranog Kvarnera već nakon prve četvrtine imala 15 koševa zaostatka (7:22), a gošće su u nastavku samo povećale konačni rezultat.