Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

Nakon četiri tjedna u subotu se nastavljaju prvenstva mlađih dobnih kategorija regije Centar, a startaju Jedinstvena liga kadeta i pretkadeta. U Zagrebu će se igrati dvije kadetske i šest pretkadetskih utakmica.

Kadetska liga Hrvatske, 1. kolo

15.01.2022. 14:30Bosco Zagreb - Sonik Puntamika (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
15.01.2022. 17:00Cedevita Junior - Vrijednosnice Osijek (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 14. kolo

15.01.2022. 14:30Zapad - Zagreb (Dom košarke Cedevita)
16.01.2022. 11:00Hermes Analitica - Zabok (SD OŠ M.Laginja)
16.01.2022. 16:20Samobor - Sesvete (SD Samobor)
16.01.2022. 20:00Ivanić - Medveščak (SD Žeravinec)

III. kadetska liga, 14. kolo

16.01.2022. 10:30Gorica - Fortuna (GSD Velika Gorica)
18.01.2022. 20:20Mladost II - Univers Bosco (ZV, SC Univers)

IV. kadetska liga, 14. kolo

15.01.2022. 11:30Cedevita Junior II - Velgor (Dom košarke Cedevita)
16.01.2022. 13:00Larus - Rudeš Bulldogs (SD OŠ Ive Andrića)

Pretkadetska liga Hrvatske, 1.Turnir

14.01.2022. 17:00Cedevita Junior - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
14.01.2022. 19:30Split - Cibona (Dom košarke Cedevita)
15.01.2022. 14:00Split - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
15.01.2022. 19:30Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
16.01.2022. 10:00Cibona - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
16.01.2022. 12:30Cedevita Junior - Split (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 5. kolo

15.01.2022. 12:00Cedevita Junior - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
15.01.2022. 12:00Roling - Bosco Zagreb (ŠŠD Karlovac)
16.01.2022. 11:00Larus - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)
16.01.2022. 20:30Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)

II. LIGA DJEČACI U13, 5. kolo

15.01.2022. 12:00Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)
15.01.2022. 14:30Dubrava - Mladost (SD OŠ Mato Lovrak)
15.01.2022. 16:30Medveščak - Hermes Analitica (SD OŠ Ivan Filipović)
16.01.2022. 12:00Dubrava II - Cedevita Junior II (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

15.01.2022. 11:30ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
15.01.2022. 12:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)
15.01.2022. 13:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)
24.01.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)

Djevojčice U13, 9. kolo

15.01.2022. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)
15.01.2022. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Zagreb (ŠŠD Karlovac)
16.01.2022. 15:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Folka Borovje (SD Zaprešić)