Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo početak III.muške juniorske lige i I.lige pretkadetkinja.

I. Juniorska liga, 6. kolo

01.02.2020. 13:45Bosco Zagreb - Zapad (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
02.02.2020. 19:50Dubrava - Zapruđe (SD Dubrava)
03.02.2020. 20:45Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)
04.02.2020. 21:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 6. kolo

01.02.2020. 10:20BSU Team - Hermes Analitica (Arena)
02.02.2020. 12:00Medveščak - Fortuna (SD OŠ Ivan Filipović)
02.02.2020. 15:30Univers - Sesvete (ZV, SC Univers)
02.02.2020. 18:10Samobor - Zabok (SD Samobor)

III. Juniorska liga, 1. kolo

31.01.2020. 20:45Novska - Maksimir (SŠ Novska)
01.02.2020. 13:30Glina - Dugo Selo (ŠSD Glina)
01.02.2020. 19:30Petrinja - Zrinjevac 1937 (SŠ Petrinja)
02.02.2020. 10:20Gorica - Bosco Zagreb II (GSD Velika Gorica)
02.02.2020. 10:45Jaska - Sisak (SŠ Jastrebarsko)
13.03.2020. 20:30Ivanić - Mladost II (ŠD Bregi, Ivanić Grad)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 3. kolo

30.01.2020. 19:30Hermes Analitica - Dubrava (SD Vladimir Prelog)
29.02.2020. 14:20Bosco Zagreb - Sesvete (SD OŠ Matija Gubec)

II. kadetska liga

28.01.2020. 21:00BSU Team - Gorica (OŠ Novo Čiče)

II. kadetska liga

31.01.2020. 17:30Zabok - Petrinja (SD OŠ K.Š.Đalski)

II. kadetska liga

01.02.2020. 15:30Zabok - BSU Team (SD OŠ K.Š.Đalski)

II. kadetska liga

02.02.2020. 16:20BSU Team - Fortuna (Arena)

III. kadetska liga, 14. kolo

01.02.2020. 18:00Univers Bosco - Rudeš II (ZV, SC Univers)
01.02.2020. 18:15Maksimir - Cedevita Junior - Agrodalm (Ekonomski fakultet)
02.02.2020. 10:30Pešća - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)

IV. kadetska liga, 13. kolo

02.02.2020. 10:30Sesvetski Kraljevec - Zrinjevac 1937 (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
02.02.2020. 10:30Zapad II - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)

I.Pretkadetska liga (5.-8.mj), 3. kolo

01.02.2020. 13:30Pešća - Larus (Dom košarke Cedevita)
02.02.2020. 12:15Dubrava - Mladost (SD OŠ Mato Lovrak)

I.Pretkadetska liga (5.-8.mj)

31.01.2020. 21:00Larus - Mladost (SD OŠ Ive Andrića)

I.liga Dječaci U13, 7. kolo

01.02.2020. 14:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
01.02.2020. 16:30Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)
02.02.2020. 18:00KK Šanac - Bosco Zagreb (ŠŠD Karlovac)
29.02.2020. 18:00Pešća - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (A), 6. kolo

01.02.2020. 11:00Ogulin - Zapad (ŠSD Ogulin)
01.02.2020. 12:00Otočac - Roling (SD Otočac)
02.02.2020. 14:20Samobor - Ksaver (SD Samobor)

II.liga Dječaci U13 (B), 7. kolo

01.02.2020. 15:30G.P. - Sisak (ŠSD Glina)
01.02.2020. 19:45Bosco Zagreb II - Larus (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
05.02.2020. 19:30Dinamo Zagreb II - Cedevita Junior II (SD OŠ Rudeš)
11.02.2020. 20:40Sesvete - Maksimir (Ekonomski fakultet)

II. Kadetska liga (ž), 11. kolo

20.01.2020. 18:45ŽKK Zagreb - ŽKK Istok (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
28.01.2020. 21:00ŽKK Medveščak II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)
01.02.2020. 15:00ŽKK Jabuka - BSU Team (SD Zaprešić)

I. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

01.02.2020. 12:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
02.02.2020. 10:00ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)