Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: KK Rudeš

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

05.02.2019. 21:00Maksimir - Dubrava (Ekonomski fakultet)
05.02.2019. 21:15Mladost - Cedevita (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 10. kolo

07.02.2019. 20:30Cibona - Zapruđe (KC Dražen Petrović)
09.02.2019. 11:15Bosco Zagreb - Samobor (SD Trnsko)
10.02.2019. 12:00Medveščak - Cedevita (SD OŠ Ivan Filipović)
10.02.2019. 12:30Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
12.02.2019. 20:40Maksimir - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 1. kolo

09.02.2019. 20:00Podsused - Rudeš II (SD Sutinska Vrela)
10.02.2019. 17:30Fortuna - Zabok (SD Zaprešić)
10.02.2019. 20:15Agens Univers - Sesvete (ZV, SC Univers)
11.02.2019. 20:30Sisak - Agrodalm (OŠ Braća Ribar)

III. Juniorska liga, 1. kolo

09.02.2019. 14:00Glina - Bejing Sport (ŠSD Glina)
10.02.2019. 14:30Zapad - Gorica (Dom košarke Cedevita)
10.02.2019. 15:00Zrinjevac 1937 - Bosco Zagreb II (SD Dubrava)
10.02.2019. 15:30Petar Zrinski - Ivanić (SD II OŠ Vrbovec)

I. juniorska liga (ž), 1. kolo

10.02.2019. 13:30ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SŠD Peščenica)
10.02.2019. 16:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Zagreb (SŠ Petrinja)
12.02.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)

Kadetska liga Hrvatske

09.02.2019. 16:00Cibona - GKK Šibenik (KC Dražen Petrović)

Kadetska liga Hrvatske

10.02.2019. 13:00Dubrava - GKK Šibenik (SD Dubrava)
10.02.2019. 16:30Bosco Zagreb - Koprivnica (SD Trnsko)

I. kadetska liga (II.dio)

05.02.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Zapruđe (SD OŠ Rudeš)

II.Kadetska liga (1-4), 4. kolo

08.02.2019. 21:20Medveščak - Sesvete (SD OŠ Ivan Filipović)
10.02.2019. 10:00Cedevita II - Zabok (Dom košarke Cedevita)
10.02.2019. 15:00Fortuna - Podsused (SD Zaprešić)

II.Kadetska liga (5-8), 4. kolo

09.02.2019. 20:30Petrinja - Sisak (SŠ Petrinja)
10.02.2019. 18:30Univers Bosco - Gorica (ZV, SC Univers)
17.02.2019. 14:20Velgor - Samobor (GSD Velika Gorica)

III. Kadetska liga (1-6), 4. kolo

10.02.2019. 10:30Maksimir - Zapad (Dom košarke Cedevita)
10.02.2019. 12:30Pešća Cedevita - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
10.02.2019. 14:30KK Šanac - Agrodalm (OŠ Dubovac)

III. Kadetska liga (7-11), 4. kolo

09.02.2019. 11:00Otočac - Jaska (SD Otočac)
10.02.2019. 12:20Zrinjevac 1937 - Bosco Zagreb II (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga, 11. kolo

09.02.2019. 14:00Sesvete - Cedevita (SD OŠ Sesvetska sela)
09.02.2019. 14:30Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
09.02.2019. 15:00Pešća Cedevita - Cibona (Dom košarke Cedevita)
09.02.2019. 17:00Zapad - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
10.02.2019. 20:00Sisak - Medveščak (OŠ Braća Ribar)

I. Pretkadetska liga (ž)

06.02.2019. 21:20ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)

I. Pretkadetska liga (ž)

07.02.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

09.02.2019. 14:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Istok (SD OŠ Borovje)
09.02.2019. 14:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
10.02.2019. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (SD Trnsko)

I.liga Dječaci U13, 7. kolo

09.02.2019. 12:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
09.02.2019. 16:15Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
09.02.2019. 19:00Medveščak - Cedevita (SD OŠ Ivan Filipović)
10.02.2019. 14:30Zapad - Larus (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (B), 6. kolo

07.02.2019. 21:00Maksimir - Cedevita II (Ekonomski fakultet)
09.02.2019. 11:00Sisak - Otočac (OŠ Braća Ribar)
10.02.2019. 13:20Samobor - Dugo Selo (SD Samobor)
10.02.2019. 16:00Sesvete - Agrodalm (SD OŠ Sesvetska sela)
10.02.2019. 16:30KK Šanac - Bosco Zagreb (OŠ Dubovac)

DJEČACI, LIGA U12 (2007.godište) – Nedjelja, 10.02.2019 (SD Dubrava)

NOVI ZAGREB – PEŠČA CEDEVITA              10.02. – 09.15
RUDEŠ – DUBRAVA               10.02. – 09.15
ČRNOMEREC – BOSCO             10.02. – 09.15
GRAFIČAR – BOSCO NOVI ZAGREB                10.02. – 10.15
MEĐIMURJE/MLADOST – MEDVEŠČAK     10.02. – 10.15
SISAK – PEŠČA CEDEVITA     10.02. – 10.15
SISAK – BOSCO 10.02. – 11.15
GRAFIČAR – RUDEŠ     10.02. – 11.15
MEĐIMURJE/MLADOST – ČRNOMEREC    10.02. – 11.15