Danas osam utakmica... Kadeti: Pregled subotnjih utakmica…

Danas se igralo osam muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga

10.11.2018. 17:00 Mladost - Cedevita 62:99
I. Kadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 15 19 13 15 62
Cedevita 17 27 28 27 99
10.11.2018. / 17:00 34:44 28:55
Mladost
Filip Leko 17, Ivan Kramarić 15, Dominik Imrović 9, Luka Šimunović 5, Igor Stanković 5, Mate Kontić 4, Fran Kosor 4, Borna Pavičić 3, Marko Suknaić 0, Ivan Vukičević 0, Jakov Čengić 0, Duje Damjanić 0.
Cedevita
Frano Miloloža 15, Andre Skelin 13, Vito Kučić 12, Luka Kujundžić 11, Ivan Badžim 11, Patrik Stjepan Trefil 11, Borna Dramalija 9, Roko Rađa 8, Mislav Šindilj 6, Luka Mionni 3, Dominik Rašić 0.

II. kadetska liga

10.11.2018. 12:00 Fortuna - Petrinja 71:58
10.11.2018. 14:30 Univers Bosco - Cedevita II 50:107
II. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 15 12 21 23 71
Petrinja 11 19 17 11 58
10.11.2018. / 12:00 27:30 44:28
Fortuna
Dominik Ladan 20, Branimir Hrsto 17, Sven Brcković 8, Mihovil Grubišić 7, Mateo Gašparić 4, F Mršo 4, Lovro Harmić 4, Dominik Brekalo 4, Domagoj Vukmanić 3, Tin Kuhner 0, Dominik Grubišić 0, Fran Škoda 0.
Petrinja
Sven Gavranović 22, Marco Gelo 15, Sebastijan Beriša 6, Ozren Rapaić 4, Marin Radošević 4, Niko Bezak 3, Domagoj Šako 2, Božo Mislav Šako 2, Ante Radošević 0, Blaženko Nikolić 0, Marin Bobeta 0, Petar Marjanović 0.
II. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 14 13 14 9 50
Cedevita II 19 34 18 36 107
10.11.2018. / 14:30 27:53 23:54
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 22, Ante Bilić 9, Tin Talan 7, Filip Hofman 4, Antonio Cimaš 3, Ivan Pilekić 3, Max Talan 2, Ivan Vonić 0, Luka Ivančić 0, Mislav Popović 0, Antonio Mamić 0, Karlo Hegedić 0.
Cedevita II
Ivica Lebeda 21, Filip Brkić 16, Luka Dumanić 11, Bruno Mamić 11, Luka Krajnović 10, Lovre Škara 8, Vice Zanki 8, Sven Olah 8, Florijan Sabljić 6, Stjepan Kalamiza 6, Leon Šljivarić 2, 0, Bojan Tišma 0.

III. kadetska liga

10.11.2018. 10:00 KK Šanac - Otočac 78:66
10.11.2018. 12:30 Dugo Selo - Zrinjevac 1937 38:54
10.11.2018. 13:30 Bosco Zagreb II - Jaska 74:37
10.11.2018. 14:00 Ivanić - Pešća Cedevita 73:62
10.11.2018. 17:00 Zapad - Krapina 51:37
III. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 27 17 17 17 78
Otočac 12 14 28 12 66
10.11.2018. / 10:00 44:26 34:40
KK Šanac
Ivan Babić 35, Antonio Muža 14, Toni Mavrović 14, Jan Mavrović 8, Ivan Lovrinić 5, Karlo Karlica 2, Mateo Car 0, Luka Vučetić 0, Luka Milanović 0, Dorijan Mihelić 0, Luka Jurčić 0.
Otočac
Juraj Stopić 24, Marko Šporčić 14, Marino Dubravčić 11, Josip Podnar 9, Ivan Burić 8, Dominik Orešković 0, Ivan Njegovan 0.
III. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 16 7 4 11 38
Zrinjevac 1937 6 14 16 18 54
10.11.2018. / 12:30 23:20 15:34
Dugo Selo
Petar Radoš 15, Borna Gudelj 8, Kristijan Kuprešak 5, Paulo Borovec 4, Tomislav Kolarić 4, Martin Barilić 2, Marko Perković 0, Niko Velić 0, Frane Eranović 0.
Zrinjevac 1937
Ivan Ricijaš 17, Bruno Petrlić 12, Manuel Bazina 10, Jan Latović 7, Nikola Martinec Slako 4, Ivan Kovačević 2, Bruno Burčul 1, Karlo Leljak 1, Marko Herceg 0, Marko Grladinović 0.
III. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 28 14 22 10 74
Jaska 14 8 7 8 37
10.11.2018. / 13:30 42:22 32:15
Bosco Zagreb II
Mislav Puljiz 21, Lovro Jakić 15, Teo Musa 15, Josip Živković 5, Ilija Zovkić 4, Viktor Čurčić 4, Luka Perkušić 4, Vito Vejnović 2, Stipe Perica 2, Gabrijel Biočić 2, Zvonimir Pipić 0.
Jaska
Zvonimir Rožić 18, Jan Jalšovec 7, Nikola Knežević 4, Luka Štimac 4, Marko Antonio Turkalj 2, Filip Tutek 2, Luka Radić 0, Tin Fresl 0, David Birač 0.
III. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 10 18 21 24 73
Pešća Cedevita 14 13 10 25 62
10.11.2018. / 14:00 28:27 45:35
Ivanić
Dominik Pavlović 29, Tin Acinger 24, Frano Radašević 12, Marko Loth 4, Egon Skendrović 4, Adam Vuković 0, Kristijan Korbus 0, Josip Slunjski 0, Filip Mužina 0, Goran Vešligaj 0.
Pešća Cedevita
Fran Remenar 17, Marko Ravlić 8, Jakob Vučić Šneperger 8, Filip Klemen 6, Ivan Šunić 5, Fran Božić 5, Tomo Smital 5, Karlo Alvir 4, Borna Elez 2, Luka Klemen 2, Zlatan Mehmedović 0.
III. kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 13 8 17 13 51
Krapina 8 6 10 13 37
10.11.2018. / 17:00 21:14 30:23
Zapad
Juraj Štefec 16, Mihael Tomić 11, David Grabovac 8, Filip Naglić 8, Tadej Buljan 6, Ivan Nenadić 2, Marko Haralović 0, Marin Kelava 0, Fran Damiš 0.
Krapina
Martin Mlinarić 16, Lovro Čižmek 7, Noa Konjić 5, Jakov Jurinjak 4, Žan Gregurović 3, Antonio Žigman 2, Hrvoje Vincelj 0, Luka Vincelj 0, Jakob Domagoj Jug 0, Hrvoje Strehovec 0, Marko Halužan 0, Luka Alagić 0.