Danas dvije utakmice... Dubrava nadigrala KA Osijek, Zadar uvjerljiv protiv Bosca…

Danas su na rasporedu bile dvije utakmice Jedinstvene kadetske lige. Dubrava je nadigrala Košarkašku akedemiju Osijek 95:64, a izabranici Borisa Gnjidića već su nakon prve četvrtine imali 21 razlike (37:16). Prvo poluvrijeme tricom sa svog dijela terena zaključio je Ivan Nazor za prednost 56:31.  U nastavku Osječani nisu imali snage ozbiljnije ugroziti uvjerljivu pobjedu Dubrave u koju je Roman Čimbur ugradio 25 poena. Fran Cvitanović i Nazor su dodali po 18, a Juraj Radonić 13. Kod KA Osijek Petar Kozić je ubacio 15, a Ivo Sušac 10 poena.

Bosco je nkon tijesnog poraza od Splita danas gostovao u Zadru gdje je poražen 102:64. Zadrani su već do odmora napravili 19 razlike (48:29), a u nastavku samo povećavali prednost. Domaćine su predvodili Krševan Klarica (16) i Mihael Tomislav Buljan (15), dok je kod Bosca koji je imao 34 izgubljene lopte i koji sutra igra u Šibeniku najefikasniji bio Matija Surla (12), a Stjepan Juroš je dodao 10.