ZAGREPČANI UVJERLJIVI U 8.KOLU EUROKUPA... CEDEVITA NADIGRALA MZT…

Cedevita je uvjerljivo nadigrala MZT iz Skoplja u 8.kolu skupine A Eurokupa. Bilo je 96:61 u susretu gdje je kakva takva neizvjesnot potrajala do konca prvog poluvremena, a odličnom igrom u trećoj četvrtini izabranici Veljka Mršića potopili su nade momčadi koju odnedavno s klupe vodi Ante Nazor.

Lijep debi pred domaćim navijačima imao je Ryan Boatright koji je ubacio 20 poena. Ra’Shad James je dodao 15, a Miro Bilan 14 poena. Cedevita se sada okreće suboti (21h) kada će ugostiti Union Olimpiju u ABA ligi.

7 Days Eurokup, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 26 18 27 24 95
MZT Skopje 17 21 9 14 61
30.11.2016. / 20:45 44:38 51:23

“Nakon poraza od Karpoša uspjeli smo se regenerirati u ova dva dana, koliko smo proveli u Zagrebu, i posložiti neke stvari. Drugo poluvrijeme izgledalo je bolje nego prvo. Ryan Boatright promijenio je neke stvari u odnosu na početak utakmice i počeo je brže davati loptu dalje. Igrali smo dobro u napadu i obrani, a sada ćemo prije zadnje utakmice znati s kim možemo igrati u drugoj fazi. I Katić je danas dobro radio, davao je loptu dobro od sebe. Nadam se da će Boatright protiv Olimpije izgledati još bolje. Bitno je da ima dobar pristup, a to je imao i pokazao je da se želi prilagođavati zahtjevima.”..kazao je nakon susreta trener Cedevite, a prenosi službena klupska stranica