Zapruđe poraženo u Puli…

U 16.kolu Prve lige Zapruđe je kao gost poraženo u Puli 99:94. Domaćini su bolje igrali u prvom poluvremenu kada su sredinom druge četvrtine imali 11 razlike (37:26). U nastavku se Zapruđe vratilo u utakmicu, te početkom četvrte četvrtine nakon pet uzastopnih poena Josipa Škare izjednačilo (73:73). Tada najbolji igrač susreta Matija Bilalović ubacuje 12 poena u seriji Pule 1981 (14:3) za 87:76. Uspijelo je Zapruđe preko Doriana Jeleneka doći na zaostatak 95:93 na 14 sekundi prije kraja, ali ne i napraviti potpuni preokret.

Bilalović je s 26 poena predvodio doomaćina. Martin Klepo je ubacio 16, a Evan Wardlow 13. Sjajna večer Jeleneka (30p, 9 sk) nije okrnjena pobjedom. Škara je dodao 22 uz 9 asista i skokova, a Dominik Joksimović 10.