NA TURNIRU ''DENIS ŠPIKA'' NASTUPIT ĆE JUNIORI CIBONE I CEDEVITE, KADETI CIBONE, CEDEVITE I DUBRAVE... ZAGREPČANI U ZADRU…

Zadarski drugoligaš Sonik Puntamika će od četvrtka do nedjelje biti domaćin 19. po redu košarkaškog turnira ‘Denis Špika‘. Na turniru će se okupiti ukupno 16 momčadi (po osam u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji). Juniorske će momčadi biti ograničene na četiri igrača rođena 1998., dok će za kadete nastupati igrači rođeni 2001. i mlađi.

Dvije juniorske i tri kadetske ekipe predstavljat će zagrebačku košarku. Tako će kod juniora zaigrati Cibona i Cedevita, a kod kadeta Cibona, Cedevita i Dubrava. Turnir ćemo iscrpno pratiti na našem portalu.

Juniori:

Skupina A: Sonik Puntamika, Split, GKK Šibenik, Cibona
Skupina B: Zadar, Cedevita, Triglav Kranj, Jolly JBS

Kadeti:

Skupina C: Zadar, Cibona, Ghia Staff Pazin, ABC Zadar
Skupina D: Split, Cedevita, Sonik Puntamika, Dubrava

RASPORED TURNIRA:

Četvrtak, 15.09.2016. Dvorana Jazine

18.00 Zadar – ABC (kadeti)

20.00 Zadar – Jolly JBS (juniori)

Petak, 16.09.2016. Dvorana Jazine

15.30 Sonik Puntamika – Cedevita (kadeti)
17.15 Cedevita – Triglav (juniori)
19.00 OTVARANJE TURNIRA

19.30 Sonik Puntamika – Cibona (juniori)

OŠ ‘Zadarski otoci’

16.45 Cibona – Ghia Staff (kadeti)

Subota, 17.09.2016. Dvorana Jazine

08.45 utakmica ŠK Sonik Puntamika
10.00 Split – Šibenik (juniori)
11.45 poraženi skupine ‘B’ (juniori)
13.30 pobjednici skupine ‘B’ (juniori)
15.15 poraženi skupine ‘A’  (juniori)
17.00 pobjednici skupine ‘A’  (juniori)

18.45 pobjednici skupine ‘D’ (kadeti)

OŠ ‘Zadarski otoci’

10.30 Split – Dubrava (kadeti)
12.15 poraženi skupine ‘C’ (kadeti)
14.00 pobjednici skupine ‘C’ (kadeti)
15.45 poraženi skupine ‘D’ (kadeti)

Nedjelja, 18.09.2016. Dvorana Jazine

09.00 juniori za 3. mjesto
10.45 kadetsko finale
12.30 juniorsko finale
14.15 ZATVARANJE TURNIRA

Dvorana Mocire

08.45 juniori za 7. mjesto
10.30 juniori za 5. mjesto

OŠ ‘Zadarski otoci’

08.00 kadeti za 7. mjesto
09.45 kadeti za 5. mjesto
11.30 kadeti za 3. mjesto