U 8.kolu ABA lige... Zadar nadigrao Cibonu…

U 8.kolu ABA lige Cibona je doživjela visok domaći poraz od Zadra 97:66. Već nakon sedam minuta bilo poprilično izvjesno da će bodovi u Zadar jer su gosti poveli 25:7. Sredinom druge četvrtine bilo je 46:20. Cibose nije služio ni šut jer su promašili prvih 16 trica, a u obrani nisu uspijevali parirati Zadranima koje je predvodio Luka Božić. Tračak nade zakratko se vratio u trećoj četvrtini kada je bilo 61:44, ali su Božić, Krajina i Vuković brzo vratili goste na prednost iznad 20 razlike koja je još rasla u posljednjih deset minuta.

Božić je s 22 poena predvodio Zadar. Kristijan Krajina je dodao 16, Domagoj Vuković 14, a Mislav Brzoja 12 poena. Cibona je trice šutirala 3/28, a tek su Filip Bundović (18) i Ivan Novačić (13) imali kakvu takvu napadačku večer.