U13 (m): Startale I. i II.Liga…

Utakmicama 1.kola startale su I. i II.Liga U13 za dječake. U II.Ligi su igrane samo dvije utakmice.

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

27.11.2021. 18:15 Cibona - Roling 98:25
28.11.2021. 09:00 Bosco Zagreb - Novi Zagreb 81:40
28.11.2021. 10:30 Cedevita Junior - Larus 85:30
28.11.2021. 18:00 Zapad - Dinamo Zagreb 105:43
I.liga Dječaci U13, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 20 22 31 25 98
Roling 4 6 7 8 25
27.11.2021. / 18:15 42:10 56:15
Cibona
Ante Garac 21, Vito Kovačević 20, Kristijan Lončar 12, Kanai Džambo 12, Ivan Zadković 10, Blaž Slivnjak 9, Luka Kuzmanić 6, Karlo Boršić 4, Josip Škarica 2, Matej Anić - Ćurko 2, Luka Bargarić 0.
Roling
Filip Benić 10, Jakov Paulić 9, Leon Odak 4, Ive Šebalj 2, Zvonimir Maks Mamić 0, Filip Badovinac 0, Mateo Briški 0.
I.liga Dječaci U13, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb 19 20 22 20 81
Novi Zagreb 13 16 6 5 40
28.11.2021. / 09:00 39:29 42:11
Bosco Zagreb
Zdravko Perić 40, Tomo Dacer 16, Niko Miočić 6, Eol Šuka 6, Sebastijan Sever 4, Petar Krpan 4, Niko Vlahović 3, Jan Stipetić 2, Branimir Kujundžić 0, Franko Igrc 0, Sven Rakiđija 0, Karlo Mimica 0.
Novi Zagreb
Toni Garma 19, Erik Mohorović 8, Lovro Sokač 4, Filip Mikulić 4, El Emin Mešić 2, Toma Plavetić 2, Arian Kokolić 1, Patrik Kolarec 0, Tibor Vojnović 0, Tino Fresl 0, Niko Petričević 0.
I.liga Dječaci U13, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita Junior 26 23 14 22 85
Larus 7 4 12 7 30
28.11.2021. / 10:30 49:11 36:19
Cedevita Junior
Gabriel Peris 14, Roko Popović 11, Vittorio Stančić 10, Toma Emanuel Valjin 10, Dino Bradić 6, Matija Šujević 6, Ivan Poljak 6, Vilim Žugec 6, Niko Kranjčević 4, Luka Pobor 4, Roko Šagud 4, Marin Meničanin 4.
Larus
Teo Šerifović 8, Marko Miščević 6, Noa Častek 5, Luka Radaš 4, Toma Jurišić 3, Jakov Živković 2, Dominik Ružičić 2, Nino Čuka 0, Jure Hrstić 0, Arian Obradov 0, Jakov Mandek 0, Fran Želalija 0.

II. LIGA DJEČACI U13, 1. kolo

27.11.2021. 14:00 Hermes Analitica - Glina 31:52
28.11.2021. 10:00 Medveščak - Dubrava II 37:59
20.02.2022. 17:20 Samobor - Mladost 79:33
02.03.2022. 20:45 Dubrava - Cedevita Junior II 8:54
II. LIGA DJEČACI U13, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 6 8 9 8 31
Glina 16 7 12 17 52
27.11.2021. / 14:00 14:23 17:29
Hermes Analitica
Lovro Kocijan 11, Luka Plasaj 7, Danavir Petruša 4, Tino Burin 2, Borna Ćurić 2, Lav Stopfer 2, Jug Perković 1, Sergej Dušek 1, Nikša Tunguz 1, Vjekoslav Barišić 0.
Glina
Adrijan Baćurin 30, Petar Brkić 12, Mato Ćosić 4, Ivano Štajcar 2, Hrvoje Pavlović 2, Nikola Matošević 2, Stefan Vucelja 0, Lazar Kukoleča 0, Gabriel Furlan 0, Kristijan Carić 0.
II. LIGA DJEČACI U13, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 6 16 4 11 37
Dubrava II 18 7 16 18 59
28.11.2021. / 10:00 22:25 15:34
Medveščak
Josip Dolinar 18, Mislav Sertić 8, Josip Osmakčić 7, Niko Baković 2, Fran Vukelić 2, Mate Cukerić 0, Luka Jakab 0, Nikola Tomašković 0.
Dubrava II
Domagoj Duvnjak 12, Roko Božić 12, Pavao Ščrbić 10, Karlo Bošnjak 10, Lovro Belovari 4, Petar Samardžić 4, Martin Bare 3, Roko Višić 2, Josip Pešut 2, Orion Počerek 0, Jakov Kartelo 0, Ivano Barić 0.

 

Košarkaški kamp Novalja