U12 (m): Startala Liga za prvaka i poredak…

U Dubravi su danas igrane prve utakmice Lige za prvaka i Lige za poredak dječaka 2008.godište i mlađi.

LIGA ZA PRVAKA:

VUČIĆI CIBONA – DUBRAVA   39:21  (9:10, 9:2, 9:7, 12:2)

Vučići Cibona: Župan 2, Jednačak, Lončar 4, Marčetić 8, Balagović, Bahun, Gulija 2, Brodar Tomljanović 13, Kalajžić, Šimundža 8, Radoš 2, Kovač.
Dubrava: Jelača, Koceić 2, Jagar 4, Jakšić 2, Hrvojić, Marić 4, Zebec 2, Todorović, Mandić 2, Jeličić 5.

RUDEŠ – BOSCO ZAGREB  22:41  (0:9, 6:12, 9:6, 7:14)

Rudeš: Goleš, Pojatina 2, Salmanić, Ostojić, Frankol, Gunjača 7, Šunjo 9, Veža 4, Vranković, Jakšić, Lončar.
Bosco Zagreb: Gudelj 2, Šuka, Dacer 2, Kršić 6, Đuretek, Miočić 2, Vrkljan 8, Mlakar, Kelava 6, Perić 6, Gašparac 4, Magdić 5.

CEDEVITA JUNIOR – ZAPAD    62:19  (21:8, 13:5, 16:4, 12:2)

Cedevita Junior: Vrdoljak 4, Dujaković 4, Skledar, Božić 12, Čubrić 14, Olah, Ščrbašić, Musa 4, Grašo 13, Kirigin, Banić 1, Zrilić, Kikaš 8, Poljak 2.
Zapad: Cvišić 3, Toman 3, Pintarić, Vujnović 1, Šajković, Lončar 4, Bošnjak, Šaravanja, Lacić 4, Naglić, Maršanić 4, Šustra.

LIGA ZA POREDAK:

MEDVEŠČAK – SESVETE  30:29  (4:9, 7:3, 12.10, 7:7)

Medveščak: Sršek, Dubravčić, Jelovčić 5, Gagro 11, Harak, Grediček 6, Baljint 8, Banić. Trener: H.Franić
Sesvete: Bartulović 2, Mamić, Kustura 2, Gruić 5, Pleše 2, Artuković 9, Fofić, Mihaljević, Tomić, Vrdoljak 7, M.Kustura 2.

VELGOR – SISAK   30:26  (8:14, 11:0, 5:7, 6:5)

Velgor: Hum 8, Penava, Nuić, Klepac 2, Vulić 13, Omerzo, Imprić, Jurić 1, Čučković 2, Belačić 4.
Sisak: Vukašinović, Čiča, Ivičinec 2, Brnić 3, Baltić 3, Zaborac 13, Radojević, Probst 3, J.Čiča 2, Milošević

LARUS – ČRNOMEREC  16:21  (4:7, 5:2, 2:6, 7:6)

Larus: Martinovski 4, Viljak, Krstić, Ružić 3, Bužan 2, Častek 2, Kladarić 4, Brečić, Vugrin, Ciboci, Radoš 1.
Črnomerec: Stojanovski, Rubeša, Anić Ćurko 2, Lučić 2, Bošković, Sever, Korboni 2, Garac 15, Pehar.

MEDVEŠČAK – SISAK   22:33  (2:10, 12:6, 4:5, 4:12)

Medveščak: Sršek, Dubravčić, Jelovčić 2, Gagro 10, Harak, Grediček, Baljint 10, Banić.
Sisak: Vukašinović, Čiča, Ivičinec 2, Brnić, Baltić 12, Zaborac 5, Radojević, Probst 12, J.Čiča 2, Milošević.

BOSCO II – VELGOR   35:22  (10:8, 13:0, 8:8, 4:6)

Bosco II: Perčulija 8, Šuka, Pleše, Kelčec, Stipetić, M.Dacer, Vlahović, Miočić 8, Perić 14, T.Dacer 3, Poljak 2.
Velgor: Belačić 6, Penava, Nuić, Hum, Vulić 10, Omerzo, Imprić, Jurić 2, Čučković 2, Klepac 2.

VUČIĆI WOLFSCUBS – LARUS  22:30  (4:4, 1:8, 8:14, 9:4)

Vučići WC: Mustapić 6, Slivnjak 1, Zrilić, Bokarica 2, Džambo 2, Bagarić 2, Kovačević 5, Škarica, Uclarić 2, Boršić, Zadković 4, Nikolić.
Larus: Martinovski 10, Viljak, Krstić, Ružić, Bužan 2, Častek, Kladarić 2, Brečić 10, Vugrin 2, Ciboci, Radoš.

 

Košarkaški kamp Novalja