Treninzi selekcija 2004, 2005 i 2006.... U subotu okupljanje gradskih selekcija…

Košarkaški savez Zagreba u sklopu svojih godišnjih programa aktivnosti nastavlja sa aktivnostima gradske selekcije igrača rođenih 2004. godine.

Trening će se održati: 26.05.2018. godine sa početkom u 10.00 sati u dvorani ŽKK Medveščak, Zagrebački velesajam, paviljon 25.

Na trening su pozvani igrači:

1. KALAMIZA Stjepan Cedevita
2. KRAJNOVIĆ Luka
3. DUMANIĆ Luka
4. ŠKARA Lovre
5. KAKARIGI Gian Luca
6. SABLJIĆ Florijan
7. POTOČIĆ Filip
8. TIŠMA Bojan
9. LEBEDA Ivica
10. PRKAČIN Lovro    Cibona
11. VUČIĆ Marko
12. MATIJEVIĆ Luka
13. KOS Mihael            Dubrava
14. MAŽAR Jan
15. GAJSKI Petar
16. NAVRATIL Borna
17. IVANKOVIĆ Roko      Rudeš
18. UJEVIĆ Martin          Zagreb
19. ZANKI Vice
20. BRZOVIĆ Andrija

Trening selekcije igrača 2005.godište će se održati: 26.05.2018. godine sa početkom u 11.30 sati u dvorani ŽKK Medveščak, Zagrebački velesajam, paviljon 25.

Na trening su pozvani igrači:

1. VUŠAK Ivor                 Cedevita
2. ZEMLJIĆ Noa
3. GAŠAJ Toma
4. FOLNOVIĆ Pavel
5. KUJUNDŽIĆ Zvonimir
6. FRANČEŠEVIĆ Luka      Cibona
7. KRIŽANAC Karlo
8. LJUBIČIĆ Marko
9. BRDAR Roko
10. MIŠKULIN Arijan
11. KOSOR Toni                        Dubrava
12. GOLIĆ Noa                          Medveščak
13. MARTIĆ Ivan                      Rudeš
14. ALEŠKOVIĆ Marko
15. KRALJEVIĆ Jakov
16. MRDULJAŠ Marin             Vučići
17. MRDULJAŠ Vanja
18. CINDRIĆ Lovro
19. AKRAP Matej                      Zagreb
20. PEŠIĆ Lovre
21. KONTREC Nikola                 Zapad

Trening selekcije 2006.godište održat će se: 26.05.2018. godine sa početkom u 8.30 sati u dvorani ŽKK Medveščak, Zagrebački velesajam, paviljon 25.

Na trening su pozvani igrači:

1. ŠKROBOT Noa            Cedevita
2. KOS Marat
3. PAVKOVIĆ Josip
4. PRLIĆ Borna
5. DOLINAR Donat
6. KRIZMANIĆ Josip
7. SEKELY Tibor                      Cibona
8. PETRANOVIĆ Luka
9. BEDEKOVIĆ Lovro               Dubrava
10. KEBER Viktor
11. STOJIĆ Luka
12. PERKOVIĆ Leon
13. KUSANOVIĆ Jakov                  Medveščak
14. RIMAC Niko                               Larus
15. SLIVARIĆ Marko
16. MATEK Nikola
17. FENDERBER Filip                      Vučići
18. RISTOVSKI Lukas
19. ŽARKOVIĆ Nino                         Zagreb
20. BANDOV Niko
21. PALOKAJ Noa
22. LEBEDA Nikola
23. PERKOVIĆ Petar
24. GEROVAC Marin
25. ČABRAJA Ivan

Trener selekcije: Krešimir Žganec