U ponedjeljak starta Ljetni kamp KSZ-a…

Košarkaški savez Zagreba u sklopu svojih godišnjih programa organizira Ljetni košarkaški kamp za igrače rođene 2008, 2009. i 2010. godine. Ljetni kamp održat će se od 27.06. do 15.07. 2022. godine u dvorani SC Univers i na bazenima SC Mladost. Voditelj kampa je Krešimir Žganec uz asistenciju trenera zagrebačkih klubova.

Prvi trening  za selekciju igrača 2008. godište održat će se 27.06.2022. godine od 07.30 – 09.00 sati u dvorani SC Univers.

1. GUNJAČA Markus Bosco
2. VRKLJAN Fran
3. GAŠPARAC Marko
4. CVITKOVIĆ Marin
5. OLAH Bartol
6. MUSA Petar
7. KRŠIĆ Miha
8. KIKAŠ Mak      Cedevita junior
9. GRAŠO Roko
10. DUJAKOVIĆ Zvonimir
11. ČUBRIĆ Roko
12. VUČKOVIĆ Tomislav Juraj
13. BANIĆ Stjepan
14. BRODAR TOMLJANOVIĆ Rino Cibona
15. MARČETIĆ Dominik
16. ŠIMUNDŽA Lovro
17. LACIĆ Erik
18. ŽUPAN Marko
19. ERJAVEC David Dinamo Zagreb
20. SALMANIĆ Petar
21. JELIČIĆ Marko     Dubrava
22. ZRILIĆ Petar          Mladost
23. VRDOLJAK Marin

Prvi trening  za selekciju igrača 2009. godište održat će se 27.06.2022. godine od 09.00 do 10.30 sati u dvorani SC Univers.

1. PERIĆ Zdravko Bosco
2. DACER Tomo
3. MIOČIĆ Niko
4. SUČIĆ Bruno
5. POPOVIĆ Roko Cedevita junior
6. BRADIĆ Dino
7. ŠUJEVIĆ Matija
8. PERIS Gabriel
9. STANČIĆ Vittorio
10. VICKOVIĆ Mihael
11. GARAC Ante          Cibona
12. ZADKOVIĆ Ivan
13. KOVAČEVIĆ Vito
14. MUSTAPIĆ Josip
15. DŽAMBO Kanai
16. GOLEŠ Vigo              Dinamo Zagreb
17. JURIĆ Josip              Dubrava
18. HRVOJIĆ Bruno
19. ŠERIFOVIĆ Teo        Larus
20. MEŠIĆ El Emin         Novi Zagreb
21. BARTULOVIĆ Marko Sesvete
22. LONČAR Mihael         Zapad
23. NAGLIĆ Petar
24. CVIŠIĆ Mišo

Prvi trening  za selekciju igrača 2010. godište održat će se 27.06.2022. godine od 10.30 do 12.00 sati u dvorani SC Univers.

1. KUJUNDŽIĆ Branimir      Bosco
2. KRANJČEVIĆ Niko           Cedevita junior
3. VUJIĆ David
4. KLIŠKINJIĆ Toni
5. SUČEC Karlo
6. GAŠLJEVIĆ Adrian
7. KERN Vid
8. ANIĆ ČURKO Matej         Cibona
9. WILLIAMS Romelo
10. LIČINA Frane                   Dinamo Zagreb
11. DUVNJAK Domagoj        Dubrava
12. VIŠIĆ Roko
13. ŽIVKOVIĆ Jakov              Larus
14. MANDEK Jakov
15. GARMA Toni Novi Zagreb
16. PLAVETIĆ Toma
17. MOHOROVIĆ Erik
18. KOKOLIĆ Arian
19. KUSTURA Gabriel           Sesvete
20. ŠARAVANJA Josip         Vučići
21. ŠARAVANJA Vito            Zapad
22. CVIŠIĆ Nikša