U nedjelju u Dubravi treninzi muških selekcija Zagreba…

U Dubravi (sportska dvorana Dubrava) u nedjelju, 1.ožujka održati će se redovna okupljanja gradske selekcije dječaka 2006, 2007 i 2008.godište prema slijedećem rasporedu:

SELEKCIJA 2006.GODIŠTE  OD 08.00 – 09.30 SATI:

1. BANDOV Niko        Bosco Zagreb
2. KUSTURA Luka
3. DRAKULIĆ Oleg
4. KOS Marat
5. SEKELY Tibor         Cibona
6. PETRANOVIĆ Luka
7. ŽARKOVIĆ Nino
8. FERDERBER Filip
9. KRIŽANAC Jerko
10. DOLINAR Donat
11. PERKOVIĆ Leon       Dubrava
12. RIMAC Niko                Larus
13. STRMEČKI Vito
14. PRLIĆ Borna
15. BELAS Roko               Medveščak
16. ŠKROBOT Noa            Mladost
17. PAVKOVIĆ Josip
18. KRIZMANIĆ Josip
19. ANDRIĆ Marin
20. JELAVIĆ Roko

Treneri selekcije: Krešimir Žganec, Tomislav Milković, Marijo Štirjan

SELEKCIJA 2007.GODIŠTE  OD 09.30 – 11.00 SATI:

1. GEROVAC Marin          Bosco Zagreb
2. PERIĆ Ante
3. OBRADOVIĆ Stipe
4. ŠKUGOR Tonko            Cedevita junior
5. SKELIN Ante
6. KRČELIĆ Arijan
7. ŠUTO Domagoj
8. STOJIĆ Luka Santiago           Cibona
9. ČABRAJA Ivan
10. CRNOGORAC Matej
11. BUBALO Bruno
12. CIMAŠ Mateo                       Dubrava
13. KUREČIĆ Marko                Medveščak
14. KOUSEK Toni                     Rudeš
15. MIHOLIĆ Marko
16. MIHOLIĆ Matej
17. HUSIĆ Patrik                     Sesvete

Treneri selekcije: Krešimir Žganec, Andrej Tesla, Filip Torić

SELEKCIJA 2008.GODIŠTE  OD 11.00 – 12.30 SATI:

1. ZANKI Marko                Bosco Zagreb
2. GAŠPARAC Marko
3. KELAVA Dominik
4. KRŠIĆ Miha
5. VRKLJAN Fran
6. KIKAŠ Mak                Cedevita Junior
7. GRAŠO Roko
8. OLAH Bartol
9. DUJAKOVIĆ Zvonimir
10. BRODAR TOMLJANOVIĆ Rino        Cibona
11. MARČETIĆ Dominik
12. ŠIMUNDŽA Lovro
13. JELIČIĆ Marko                                    Dubrava
14. MARTINOVSKI Niko                          Larus
15. SALMANIĆ Petar                                 Rudeš
16. GUNJAČA Markus
17. VUJNOVIĆ Borna                                 Zapad
18. LACIĆ Erik

Treneri selekcije: Krešimir Žganec