Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija.

III.Juniorska liga, 3. kolo

06.04.2022. 19:50Dinamo Zagreb II - Ivanić (SD OŠ Rudeš)
10.04.2022. 20:15Podsused - Larus (SD Sutinska Vrela)

I.Juniorska liga (22-25), 3. kolo

09.04.2022. 13:30Pešća - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)
09.04.2022. 17:00KK Krapina - Velgor (SŠ Krapina)

I.Juniorska liga (26-29), 3. kolo

10.04.2022. 15:30Novska - Zrinjevac 1937 (SŠ Novska)

III. Pretkadetska liga, 13. kolo

09.04.2022. 10:15Univers Bosco - Zagreb (ZV, SC Univers)
09.04.2022. 12:00Fortuna - Podsused (SD Zaprešić)
10.04.2022. 11:00Larus II - Samobor (SD OŠ Ive Andrića)
10.04.2022. 14:00Ogulin - Medveščak II (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)

IV. Pretkadetska liga

10.04.2022. 12:00Zabok - Maksimir (SD OŠ K.Š.Đalski)

IV. Pretkadetska liga, 13. kolo

07.04.2022. 20:40Maksimir - Dinamo Zagreb II (Ekonomski fakultet)
09.04.2022. 13:30Zrinjevac 1937 - Rudeš Bulldogs (SD Ivan Arapović)
09.04.2022. 14:30Velgor - Novi Zagreb (GSD Velika Gorica)
09.04.2022. 15:00Dubrava II - Zabok (SD OŠ Mato Lovrak)

V. Pretkadetska liga, 13. kolo

09.04.2022. 10:00Roling - Glina (ŠŠD Karlovac)
09.04.2022. 11:30Cedevita Junior III - Pešća (Dom košarke Cedevita)
09.04.2022. 12:00Ksaver - Duga Resa (SD OŠ K.Š.Đalski)

II.LIGA U13 (1-5), 5. kolo

02.04.2022. 14:00Dubrava II - Glina (SD OŠ Mato Lovrak)
10.04.2022. 18:00Cedevita Junior II - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Liga za prvaka, 6. kolo

01.05.2022. 08:30Vučići - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
01.05.2022. 09:30Cedevita Junior - Novi Zagreb (SD Dubrava)
01.05.2022. 10:30Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
01.05.2022. 11:30Cedevita Junior - Larus (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga za poredak, 6. kolo

10.04.2022. 08:30Velgor - Gorica (SD Dubrava)
10.04.2022. 08:30Pešća - Podsused (SD Dubrava)
10.04.2022. 09:30Sisak - Dubrava (SD Dubrava)
10.04.2022. 09:30Velgor - Pešća (SD Dubrava)
10.04.2022. 10:30Sisak - Podsused (SD Dubrava)
10.04.2022. 10:30Gorica - Ksaver (SD Dubrava)
10.04.2022. 11:30Ksaver - Medveščak (SD Dubrava)

I. juniorska liga (ž)

06.04.2022. 20:20ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. juniorska liga (ž), 10. kolo

11.04.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (Dom sportova III)
13.04.2022. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž)

09.04.2022. 10:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (Dom sportova III)
09.04.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Jabuka Zaprešić (OŠ Novo Čiče)

I. Pretkadetska liga (ž)

10.04.2022. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb (SD Zaprešić)

Djevojčice U12, 7. kolo

10.04.2022. 08:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)
10.04.2022. 09:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
10.04.2022. 11:30ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)