Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada ….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

16.03.2022. 16:15Bosco Zagreb - Cedevita Junior (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
16.03.2022. 19:50Dinamo Zagreb - Gorica (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 13. kolo

19.03.2022. 10:30Gorica - Dubrava (GSD Velika Gorica)
20.03.2022. 10:00Hermes Analitica - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
21.03.2022. 20:00Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
23.03.2022. 21:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 13. kolo

16.03.2022. 21:00Mladost - Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2022. 11:30Fortuna - Zabok (SD Zaprešić)
19.03.2022. 16:45Univers Bosco - Samobor (ZV, SC Univers)
19.03.2022. 19:30Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 13. kolo

19.03.2022. 11:00Maksimir - Ivanić (Ekonomski fakultet)
19.03.2022. 14:00Larus - Dugo Selo (SD OŠ Ive Andrića)
19.03.2022. 15:30Pešća - Roling (Dom košarke Cedevita)
20.03.2022. 10:15Zrinjevac 1937 - Novska (SD Ivan Arapović)
20.03.2022. 11:30Velgor - Dinamo Zagreb II (GSD Velika Gorica)

II. Pretkadetska liga, 12. kolo

19.03.2022. 10:00Sisak - Mladost (OŠ Braća Ribar)
19.03.2022. 17:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
20.03.2022. 12:00Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)
21.03.2022. 20:00Gorica - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 10. kolo

19.03.2022. 16:30Medveščak II - Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
20.03.2022. 11:00Ogulin - Fortuna (ŠSD Ogulin)
20.03.2022. 14:00Larus II - Univers Bosco (SD OŠ Ive Andrića)
31.03.2022. 21:00Samobor - Podsused (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 10. kolo

19.03.2022. 13:00Dinamo Zagreb II - Novi Zagreb (SD OŠ Rudeš)
20.03.2022. 09:30Velgor - Zrinjevac 1937 (GSD Velika Gorica)
20.03.2022. 11:30Dubrava II - Maksimir (SD OŠ Mato Lovrak)
20.03.2022. 12:00Zabok - Rudeš Bulldogs (SD OŠ K.Š.Đalski)

V. Pretkadetska liga, 9. kolo

12.03.2022. 15:00Roling - Ksaver (ŠŠD Karlovac)
12.03.2022. 16:30Pešća - Duga Resa (Dom košarke Cedevita)
13.03.2022. 11:20Jaska - Cedevita Junior III (SŠ Jastrebarsko)

I.liga Dječaci U13, 14. kolo

19.03.2022. 13:30Zapad - Larus (Dom košarke Cedevita)
19.03.2022. 13:30Cedevita Junior - Roling (Dom košarke Cedevita)
20.03.2022. 12:30Cibona - Novi Zagreb (KC Dražen Petrović)
21.03.2022. 20:15Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ZV, SC Univers)

II.LIGA U13 (1-5), 2. kolo

20.03.2022. 12:00Glina - Cedevita Junior II (ŠSD Glina)
13.04.2022. 19:30Samobor - Dubrava II (SD Samobor)

II.LIGA U13 (6-9), 2. kolo

19.03.2022. 12:00Sesvete - Hermes Analitica (SD OŠ Sesvetska sela)
22.03.2022. 20:15Mladost - Medveščak (SPOG K. K. Branković)

I. juniorska liga (ž)

16.03.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
16.03.2022. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)

I. juniorska liga (ž), 7. kolo

20.03.2022. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)
21.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (Dom sportova III)
30.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
13.04.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)

I. Pretkadetska liga (ž)

15.03.2022. 21:00ŽKK Velgor - ŽKK Sisak (OŠ Novo Čiče)

I. Pretkadetska liga (ž)

17.03.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž)

18.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Pretkadetska liga (ž), 12. kolo

19.03.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ Novo Čiče)
19.03.2022. 12:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje (OŠ Braća Ribar)
19.03.2022. 13:30ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Medveščak (SD Zaprešić)
22.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga (ž), 13. kolo

17.03.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
21.03.2022. 20:20ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD ZV, paviljon 25)
26.03.2022. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)
01.04.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Velgor (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Košarkaški kamp Novalja