Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada …..

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

08.02.2022. 20:50Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

09.02.2022. 20:30Cedevita Junior - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
09.02.2022. 21:00Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

10.02.2022. 19:30Gorica - Bosco Zagreb (GSD Velika Gorica)
10.02.2022. 21:00Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 8. kolo

16.02.2022. 20:15Bosco Zagreb - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
16.02.2022. 21:00Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
28.02.2022. 18:30Medveščak - Cedevita Junior (SD OŠ Ivan Filipović)
16.03.2022. 19:50Dinamo Zagreb - Gorica (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 8. kolo

12.02.2022. 10:00Univers Bosco - Fortuna (ZV, SC Univers)
12.02.2022. 11:30Zapad - Zabok (Dom košarke Cedevita)
12.02.2022. 16:20Zagreb - Sesvete (SD OŠ Borovje)
13.02.2022. 17:00Mladost - Samobor (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 8. kolo

12.02.2022. 15:30Pešća - Maksimir (Dom košarke Cedevita)
12.02.2022. 17:30Velgor - Ivanić (GSD Velika Gorica)
13.02.2022. 10:00Roling - Novska (OŠ Dubovac)
13.02.2022. 10:30Dugo Selo - Jaska (OŠ Ivan Benković)
13.02.2022. 16:00Podsused - KK Krapina (SD Sutinska Vrela)
14.02.2022. 20:00Dinamo Zagreb II - Larus (SD OŠ Rudeš)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 5. kolo

12.02.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Podsused (SD OŠ Rudeš)
20.02.2022. 12:30Mladost - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)

IV. kadetska liga

08.02.2022. 21:00Velgor - Tuškanac (OŠ Novo Čiče)

II. Pretkadetska liga, 7. kolo

12.02.2022. 12:00Bosco Zagreb - Sisak (ZV, SC Univers)
12.02.2022. 14:00Hermes Analitica - Gorica (SD OŠ M.Laginja)
13.02.2022. 10:30Sesvete - Zapad (SD OŠ Sesvetska sela)
16.02.2022. 21:00Cedevita Junior II - Mladost (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

12.02.2022. 16:00Fortuna - Zagreb (SD Zaprešić)
13.02.2022. 09:30Univers Bosco - Samobor (ZV, SC Univers)
13.02.2022. 12:00Larus II - Ogulin (SD OŠ Ive Andrića)
13.02.2022. 20:00Podsused - Medveščak II (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

12.02.2022. 10:00Maksimir - Zabok (Ekonomski fakultet)
12.02.2022. 13:15Rudeš Bulldogs - Novi Zagreb (SD OŠ Rudeš)
12.02.2022. 16:00Dubrava II - Velgor (SD Dubrava)
13.02.2022. 10:15Zrinjevac 1937 - Dinamo Zagreb II (SD Ivan Arapović)

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

12.02.2022. 11:30Cedevita Junior III - Duga Resa (Dom košarke Cedevita)
13.02.2022. 12:00Roling - Pešća (OŠ Dubovac)
12.03.2022. 12:00Glina - Jaska (ŠSD Glina)

I.liga Dječaci U13, 9. kolo

12.02.2022. 12:30Cibona - Larus (KC Dražen Petrović)
12.02.2022. 13:30Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
13.02.2022. 10:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
13.02.2022. 14:00Roling - Novi Zagreb (OŠ Dubovac)

II. LIGA DJEČACI U13, 9. kolo

12.02.2022. 12:30Sesvete - Mladost (SD OŠ Sesvetska sela)
12.02.2022. 14:00Dubrava II - Dubrava (SD OŠ Mato Lovrak)
12.02.2022. 15:30Cedevita Junior II - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
12.03.2022. 10:00Glina - Samobor (ŠSD Glina)

I. juniorska liga (ž), 2. kolo

14.02.2022. 20:30ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
16.02.2022. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

10.02.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)
12.02.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Velgor (SD Ivan Arapović)
19.02.2022. 13:20ŽKK Medveščak - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD ZV, paviljon 25)
01.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009

Djevojčice U13, 13. kolo

13.02.2022. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Karlovac (SD Zaprešić)
13.02.2022. 12:00ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (Dom košarke Cedevita)
17.02.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)

Košarkaški kamp Novalja