Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 22.03. – 28.03.2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

22.03.2018. 20:20Bosco Zagreb - Dubrava (SD OŠ Borovje)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 17. kolo

23.03.2018. 20:45Zagreb - Bosco Zagreb (Arena)
25.03.2018. 15:20Samobor - Dinamo Zagreb (SD Samobor)
25.03.2018. 20:15Dubrava - Podsused (SD Dubrava)
27.03.2018. 20:45Maksimir - Zapruđe (Ekonomski fakultet)
12.04.2018. 20:30Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 7. kolo

24.03.2018. 13:00Agens Univers - KK Šanac (ZV, SC Univers)
24.03.2018. 19:30Fortuna - Zapad (SD Zaprešić)
24.03.2018. 21:00Agrodalm - Sesvete (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2018. 10:00Mladost - Gorica (Dom košarke Cedevita)
25.03.2018. 19:00Medveščak - Sisak (SD OŠ Ivan Filipović)

III. Juniorska liga, 7. kolo

24.03.2018. 15:20Maksimir II - Petar Zrinski (Ekonomski fakultet)
24.03.2018. 17:00KK Krapina - Zabok (SŠ Krapina)
24.03.2018. 18:30Rudeš II - Glina (SD OŠ Rudeš)
25.03.2018. 11:00Hermes Analitica - Duga Resa (SD OŠ M.Laginja)
25.03.2018. 12:00Larus - Bosco Zagreb II (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 7. kolo

24.03.2018. 14:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
25.03.2018. 15:00ŽKK Krapina - ŽKK Zagreb (SŠ Krapina)
25.03.2018. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Karlovac (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2018. 20:30ŽKK Sisak - ŽKK Trešnjevka 2009 (OŠ Braća Ribar)
29.03.2018. 21:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 12. kolo

25.03.2018. 14:00Cedevita - Zadar (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

24.03.2018. 16:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2018. 16:45ŽKK Lovrekice - ŽKK Orka (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga, 7. kolo

24.03.2018. 11:00Univers Bosco - Agrodalm (ZV, SC Univers)
25.03.2018. 10:00Zapad II - Zrinjevac 1937 (Dom košarke Cedevita)
25.03.2018. 14:00Fortuna - Petrinja (SD Zaprešić)
27.03.2018. 20:15Ivanić - KK Šanac (SŠ Ivanić)

II. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

24.03.2018. 19:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)
25.03.2018. 15:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Sisak (SŠD Peščenica)
25.03.2018. 19:30ŽKK Istok - ŽKK Samobor (SD Samobor)
28.03.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
04.04.2018. 16:00ŽKK Karlovac - ŽKK Vindi Varaždin (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 7. kolo

24.03.2018. 14:00Ksaver - Sisak (OŠ Zabok)
24.03.2018. 17:00Maksimir - Velgor (Ekonomski fakultet)
25.03.2018. 13:00Krapina - Zapruđe (SŠ Krapina)
25.03.2018. 13:20Samobor - Zabok (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 7. kolo

21.03.2018. 20:30Cedevita II - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
24.03.2018. 10:00Ogulin - Podsused (ŠSD Ogulin)
24.03.2018. 14:30Dugo Selo - Otočac (OŠ Ivan Benković)
25.03.2018. 15:30Petar Zrinski - Gorica (SD II OŠ Vrbovec)

V. Pretkadetska liga, 7. kolo

24.03.2018. 12:30Larus - Novska (Dom košarke Cedevita)
24.03.2018. 15:00Bosco Zagreb II - Novi Zagreb (Dom sportova III)
24.03.2018. 17:00Dinamo Zagreb II - Sesvete II (SD OŠ Rudeš)

Dječaci 2005 - I.liga, 10. kolo

25.03.2018. 08:30Larus - Dubrava (SD OŠ Mato Lovrak)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 14. kolo

25.03.2018. 10:30Dubrava II - Larus II (SD OŠ Mato Lovrak)

Djevojčice 2005, 15. kolo

25.03.2018. 09:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Mato Lovrak)